Pavojingiausių moterų reitingas pagal Zodiako ženklą

Daugelis moterų yra pavojingos ir klastingos asmenybės, iš kurių galima tikėtis tik problemų. Astrologai išanalizavo ir sudarė pavojingiausių moterų reitingą pagal Zodiako ženklą. Pirmose vietose yra tie ženklai, kurių atstovės dažniausiai yra pavojingos.

Anksčiau esame kalbėję apie sėkmingiausias Zodiako ženklų moteris. Svarbu atsiminti, kad sėkmė pasiekiama įvairiais būdais. Kai kurie žmonės elgiasi sąžiningai ir atvirai, o kiti yra gudrūs ir pavojingi.

12 vieta – Avinas

Avino ženklo moterys yra tos moterys, kurios dažniausiai yra malonios savo varžovėms. Joms nė į galvą neateina planuoti kokius nors sąmokslus ir atkeršyti priešams. Jos yra karšto būdo ir pasakys jums viską į akis, todėl joms nėra prasmės eikvoti energijos kerštui. Jų nuomone, to priešai nėra verti.

11 vieta – Svarstyklės

Dauguma šio Oro ženklo moterų yra labai malonios ir niekam nieko blogo nelinki. Jos nenori susikurti sau naujų priešų ir problemų, todėl net ir turėdamos didelį norą ką nors suerzinti, valdo save. Visiškai neįmanoma Svarstyklių pavadinti pavojingomis moterimis.

10 vieta – Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovės yra tos moterys, kurios kam nors atkeršys ir bandys kišti stipinus į ratus tik tuo atveju, jei visai neturės kitos išeities. Žinoma, dykinėjimas ir Ožiaragis yra du nesuderinami dalykai, todėl jei šalia jūsų yra tokių merginų ar moterų, žinokite, kad jos niekada net neturės laiko kenkti jums.

9 vieta – Žuvys

Žuvys mielai ką nors suerzintų, tačiau jos bijo savo veiksmų pasekmių. Turime pasakyti, kad jos elgiasi teisingai, nes jų veiksmai tikrai turės pasekmių. Žuvys supranta, kad kam nors atkeršyti yra žema, todėl lengviau atleidžia ar pamiršta problemas.

8 vieta – Šaulys

Dailiosios lyties Šaulio ženklo atstoves sunku pavadinti pavojingomis, tačiau verčiau neduokite joms priežasties galvoti apie kerštą. Šios moterys gali imtis klastingo poelgio, siekdamos keršto ar teisingumo, bet tik tuo atveju, jei jūs jas labai įskaudinote. Gerbkite Šaulio ženklo atstoves ir nedarykite nieko, kas galėtų sudaužyti jų širdį.

7 vieta – Vėžys

Vėžio ženklo atstovės yra itin retos plėšrūnės. Jos dažnai abiem rankomis griebia vyrą, kuris joms patinka, tačiau jei jis jau kam nors priklauso, jos mieliau laikosi nuošalyje, nes supranta, kad jokiu būdu negali statyti savo laimės ant kito žmonių sielvarto.

6 vieta – Mergelė

Tarp Mergelių yra daugiau pavojingų moterų, ir gana sunku pasakyti, kas jas labiau skatina keršyti – pavydas ar neapykanta. Šios moterys net ir astrologams dažnai yra užversta knyga, kurią skaityti yra be galo sunku, tačiau perskaičius ją vis tiek reikia suprasti.

5 vieta – Liūtas

Liūtes galima pavadinti plėšrūnėmis, nes jei kas nors, norintis pavogti jų vyrą, joms pasimaišo kelyje, jos įsiunta ir gali visą gyvenimą kankinti savo varžovę, sugadindama jos reputaciją kartą ir visiems laikams. Niekada nekirskite kelio šiai moteriai, kitaip teks pažinti skausmą.

4 vieta – Jautis

Jaučio atstovės netampa žmonomis vien dėl pramogos ar savigarbos kėlimo, tačiau tam, kad jos imtų veikti ir kurti sąmokslus prieš jus užtenka vieno atsainiai mesto žodžio. Elkitės su jomis labai atsargiai, nes jos jūsų nepaklaus, ką turėjote omenyje. Jos jus tiesiog sunaikins.

3 vieta – Dvyniai

Dvynių ženklo moterims atrodo, kad kitų moterų laimė neturėtų būti didesnė už jų pačių, todėl pirmiausia stenkitės saugotis vienišų ir liūdnų šio ženklo moterų. Jos gali sugadinti gyvenimus. Jei Dvynių ženklo moterys laimingos, tai ir visi aplinkiniai bus laimingi. Būkite atsargios ir dėmesingos šalia šių moterų.

2 vieta – Skorpionas

Tarp Skorpionių yra daug pavojingų moterų. Jų noras ką nors įskaudinti neatsiranda staiga. Šios moterys labai pavydžios ir nemėgsta tų moterų, kurios už jas gražesnės arba kurios palaiko santykius su sėkmingesniu vyru. Blogiausia, kad jos dėl įvairių priežasčių gali apsimesti jūsų drauge, bet slapčia jos jūsų nekenčia.

1 vieta – Vandenis

Vandenės – pačios klastingiausios moterys Žemėje, kurios dažnai įskaudina kitus žmones savo malonumui. Jos yra labai pavojingos, bet ne visada, todėl su jomis susitvarkyti yra labai sunku. Yra vienas svarbus momentas – jei Vandenio moteris įrodė, kad yra geras žmogus, tikimybė, kad ji jus įskaudins, yra minimali. Šio ženklo plėšrūnės vargu ar bus geros.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *