Pavydas vyro buvusioms

Ir štai atėjo tasai iškilmingas momentas, kai jus jau paskelbė vyru ir žmona, dabar jūs jau tiksliai kartu. Gal ir ne visiems laikams, tačiau dabar tai priklauso tik nuo jūsų. Tačiau euforija baigėsi, vestuvinės dovanos apžiūrėtos, laikas grįžti prie įprastų rūpesčių. Ir čia prasideda sudėtingiausias periodas.

Romantika pamažu išsisklaido, jūs pavirstate paprasta žmona. Tokia būsena dažniausiai veda į konfliktus, o ten kur skandalai ir isterijos, ten būtinai bus ir nepasitikėjimas, ir savimi, ir juo. Kad taip neatsitiktų, ar atsitiktų itin retai, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl kai kurių dalykų.

Pirma. Visada kalbėkitės. Kad ir kas atsitiktų, kad ir kokios mintys suktųsi galvoje, būtinai kalbėkitės apie tai vienas su kitu. Geriau išsiaiškinti situaciją ar susikaupusias nuoskaudas, negu toliau tylėti, niršti ir visa tai kaupti savyje. Mokykitės bendrauti ir pasitikėti vienas kitu. Juk tai ir yra santykių idealumas.

Antra. Susitarkite, kad praeitis turi pasilikti praeityje, ypač buvę partneriai. Dabar jūs esate šeima, o tai – tvirtovė, į kurią niekam negalima landžioti. O svarbiausia – praeitis negali griauti šeimos. Be to, įsiminkite, kad su buvusiais baigia ir vyras, ir jūs. Apribojimai galioja abiem. Tačiau tartis reikia pokalbiais, o ne ultimatumais.

Trečia. Jeigu visgi jus toliau slegia buvusiųjų tema, pasižiūrėkite į veidrodį. Nusišypsokite ir pasakykite sau, kad esate pati geriausia. Jeigu pastoviai kabinėsitės prie vyro ir jo praeities, tai pati pastūmėsite jį link minčių, jog ten, toje praeityje, jam buvo ne taip jau ir blogai. Savo priekabėmis imsite jį erzinti ir galiausiai viskas baigsis konfliktais, kurių jūs taip stengėtės išvengti.

Ketvirta. Užsiimkite kuo nors. Susiraskite širdžiai malonų užsiėmimą: sportas, kalbos, joga… Ieškokite savęs naujose sferose. Neleiskite nei minutei įklimpti į depresiją. Būtent dėl laisvo laiko pertekliaus atsiranda nelabai sveikas noras pasikapstyti savyje.

Ir, pagaliau, pasirūpinkite savimi, savo kūnu, išvaizda, saviugda, kad taptumėte dar įdomesnė savo vyrui, suraskite bendrų užsiėmimų, kurie patiktų abiem. Tobulėkite ir stebinkite save ir mylimą žmogų, tada nebereikės galvoti apie jokias buvusias.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *