Pirmagimio ir sekančių vaikų likimai

Kiekvienas vaikas šeimoje turi savų gabumų, talentų, savą charakterį ir likimą. Tačiau esama dėsningumų vaikų likimuose, juos pastebėjo dar žiloje senovėje. Mūsų dienomis tai patvirtina psichogenetikai. Vaikų charakteris ir likimas priklauso be viso kito ir nuo to, kelintas iš eilės tai buvo vaikas.

Pirmagimis pratęsia paties „stipriausio” iš tėvų likimą. Nepakartoja, o būtent pratęsia. Jam teks pagerinti ir ištaisyti tai, ką pradėjo tėvas/mama. Teks realizuoti tėvų likimą ir talentus pagerintu variantu. Pirmagimis tempia ant savęs šeimos likimą – tiek gerą, tiek blogą. Jam teks kovoti su tais trūkumais, kurių neišnaikino savyje stipriausias iš tėvų. Ir išvystyti, ištobulinti jo privalumus.

Pirmagimiai neretai įgyja tą pačią profesiją, kaip ir tėvas/mama. Pratęsia dinastiją, tačiau pasiekia geresnių rezultatų, užima aukštesnę padėtį. Jam ne itin naudinga išvažiuoti gyventi į svečias šalis, geriau likti namuose. Pirmagimiui duota daug jėgų ir energijos giminės uždavinių sprendimui. Jis ypatingas. Jis – įpėdinis. Visomis šio žodžio prasmėmis.

Antrasis vaikas turi šiek tiek mažiau energijos, tačiau jam ir nereikia spręsti tokių rimtų giminės problemų. Jis dažniausiai pratęsia „silpnesnio” iš tėvų likimą. Dažnai renkasi kūrybišką profesiją, turi meninių polinkių. Jis greičiau adaptuojasi prie pokyčių, permainos jam naudingos. Yra lankstesnis, sėkmingiau bendrauja, kartais – laimingesnis asmeniniame gyvenime.

Trečiasis vaikas laisvas nuo pareigų. Jis gali gyventi, kaip nori, jam nereikia nieko „atidirbti” ir pratęsti. Jame visą gyvenimą lieka daug vaikiškumo, šviesumo, tyrumo. Jam atviri visi keliai ir jo uždavinys – teikti pagalbą ir rodyti meilę vyresniems broliams ir seserims, kurie „atidirba skolas” ir kuria giminės ateitį. Trečiasis vaikas turi daugiau galimybių. Ir daugiau meilės už du pirmuosius.

O jeigu vaikų daugiau – viskas kartojasi. Ketvirtasis – kaip pirmagimis, penktasis – kaip antrasis ir t.t.

Tai viso labo hipotezė, pagrįsta šimtmečiais trukusiais stebėjimai. Tačiau esama joje ir tiesos grūdo. Svarbiausia – dalinti vaikams meilę po lygiai. Ir turėti galvoje – kiekvienas žmogus šiame pasaulyje turi savo uždavinį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *