Požymiai kad mergina jus apgaudinėja

Originalas

Net kai santykiai klostosi išties puikiai, visuomet gali atsitikti kas nors netikėto. Tarkime, vieną gražią dieną jūsų mergina gaus svajonių darbo pasiūlymą kitame mieste. Arba priešingai – likimas jai skirs skausmingą netektį, dėl kurios santykiai su kitu žmogumi tuo metu taps neįmanomi.

Kad ir kaip bebūtų, labiausiai gąsdina galimybė būti išduotam. Santykiai reikalauja iš žmogaus daugybės dalykų, todėl situacija, kai mergina nesuranda padorumo išsiskirti prieš pradėdama susitikinėti su kitu, yra labai žeidžianti.

Nors niekas nenori manyti, kad bus apgautas, tokius dalykus geriau sužinoti iš anksto. Taigi, jei įtariate, kad jūsų gyvenimo moteris yra ne vien jūsų, pateikiame 11 įspėjamųjų ženklų, rodančių, kad mergina gali būti neištikima.

1. Jūs nustojote būti viena komanda. Vienas geriausių dalykų santykiuose yra žinojimas, kad nesvarbu, ką jums paruoš gyvenimas, visada turėsite į ką atsiremti. Tačiau jei jaučiate, kad su sunkumais liekate tvarkytis vienas, tai gali būti ženklas, kad jūsų mergina jus apgaudinėja.

2. Ji pabrėžia visus jūsų trūkumus. Žinoma, šiek tiek argumentuotos kritikos niekada nepakenks, tačiau jeigu jaučiate, kad jūsų mergina apie jus kalba vien blogai, vertėtų susimąstyti. Gal ji taip kalba, norėdama rasti argumentų ir pateisinti save, kodėl puolė į kito žmogaus glėbį?

3. Ji seka kiekvieną jūsų žingsnį. Jei jūsų mergina nuolat nori žinoti, kur esate, tai nėra gerai. Toks elgesys gali reikšti, jog ji bando išsiaiškinti, kada ir kur nepastebėta gali susitikti su kitu.

4. Ji nebenori kalbėtis. Santykiuose susikerta dviejų žmonių keliai, todėl svarbu, kad jūsų mergina žinotų, kas dedasi jūsų gyvenime. Jei ji nori pakeisti temą, kai mėginate jai išsipasakoti, žinokite – tai nieko gero nežada.

5. Ji užsibūna darbe. „Padidėjo darbo krūvis“ – labai populiarus pasiteisinimas. Gal jūsų mergina vis ilgiau pasilieka darbe, nes nenori leisti laiko su jumis?

6. Ji nustojo atvirauti. Kaip jau buvo minėta, jei esate santykiuose – esate komandos dalis, o tai reiškia, kad žinote, jog turite su kuo pasikalbėti apie savo problemas. Taigi, jei mergina nebenori jums išsipasakoti, tai gali būti ženklas, kad ji atsiveria kam nors kitam.

7. Susirado naujų draugų. Ar jūsų mergina staiga užmezgė ryšius su daugybe naujų žmonių? Teikia pirmenybę ne jums, o jiems? Tada šie „nauji draugai“ gali būti tiesiog naujas draugas, su kuriuo ji turi romaną.

8. Telefonui skiria daugiau dėmesio negu jums. Jeigu būnant kartu ji nepaleidžia iš rankų telefono, galbūt tai ne „Facebook“ laiko juosta kausto jos dėmesį?

9. Neliko sekso. Sveikas lytinis gyvenimas yra svarbi bet kokių santykių dalis, todėl atšalimas yra vienas iš didžiausių ženklų, kad kažkas negerai.

10. Pradėjo itin rūpintis savo išvaizda. Nors visada malonu matyti, kaip mergina stengiasi gražiai atrodyti, staigūs išvaizdos pokyčiai gali reikšti, jog ji stengiasi sužavėti ką nors kitą.

11. Tarp jūsų vis daugiau paslapčių. Anksčiau galėjote naudotis jos kompiuteriu, telefone žiūrėti nuotraukas, o dabar ji ėmė tai drausti? Netikėtas savo erdvės apribojimas gali reikšti neištikimybę.

Geri santykiai pagrįsti pasitikėjimu. Nors kiekvienas vaikinas norėtų visiškai pasikliauti savo mergina, subtilūs jos elgesio pokyčiai gali daug pasakyti, todėl verta į tai atkreipti dėmesį. Pripažinti, jog mergina galėtų būti jums neištikima, nėra lengva, tačiau tai kur kas geriau, nei likti apkvailintam.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *