Požymiai, kad moteris nėra pakankamai subrendusi santykiams

Paprastai moteris įveikia visus psichofiziologinio vystymosi etapus iki 23 metų. Tada ji jau pasiruošusi kurti brandžius santykius su vyru. Tačiau dažnai galima sutikti moterų, kurios pagal metus atrodo jau suaugusios, tačiau psichologiškai dar nėra „užaugusios” santykiams. Šiame straipsnyje pakalbėsiu apie kelis tai rodančius požymius.

Akivaizdu, kad santykius galima užmegzti ir sulaukus 17, ir 55 metų. Klausimas, ar jie žmonėms tiks, ar atneš džiaugsmo ir laimės. Yra asmeninio nebrandumo sričių, kurios trukdo partnerystei. Taigi, moteris dar „nepriaugo” iki santykių, jeigu:

Nesuvokia vyrų kaip sau lygių žmonių

Jei moteris elgiasi su vyrais be simpatijos ir pagarbos, žvelgia į juos kaip į priešus ir konkurentus, jai bus be galo sunku sukurti laimingus santykius. Tikriausiai psichologiškai ji įstrigo kažkur mokykliniame amžiuje, kai merginos ir vaikinai buvo priešingose ​​barikadų pusėse ir laikė priešingos lyties atstovus baisiai nemaloniu gamtos nesusipratimu. Paauglystėje tai dažniausiai praeina, tačiau ne visoms.

Tas pats ženklas aprėpia ir atvejus, kai moteris žiūri į vyrus kaip į neprotingus ir nesavarankiškus vaikus. Ji arba imasi juos globoti, arba be sustojimo pamokslauja, nes yra nuoširdžiai įsitikinusi, kad be jos vyras paprasčiausiai neišgyvens. Akivaizdu, kad bet kuris adekvatus vyras tam priešinsis ir anksčiau ar vėliau išeis.

Moteriai sunku išreikšti savo jausmus vyrui

Simpatija, susidomėjimas ir santykių troškimas – visa tai užrakinta septyniomis spynomis. Toks elgesys gali liudyti apie nepasitikėjimą savimi, atstūmimo baimę, kritikos ir įvertinimo baimę, gėdą ir t.t. Subrendusi moteris gali ramiai reikšti jausmus vyrui ir tuo pačiu žino, kad net jei jis neatlygins tuo pačiu, ji nuo to niekaip nenukentės, o jos savivertė nesusvyruos.

Su gėda ar pasibjaurėjimu žvelgia į fiziologines apraiškas, nemyli ir nepriima savo kūno

Fizinis aspektas – svarbi suaugusiųjų santykių tarp vyro ir moters dalis. Jeigu čia tvyro nemalonūs jausmai ir įtampa, visaverčių santykių nebus. Subrendusi moteris ramiai žvelgia į viską, kas susiję su kūniškumu – ir savo, ir partnerio.

Gyvena pagal paradigma „vyras turi būti štai toks ir ne kitoks” ir nemato prieš save tikro žmogaus

Taip bandoma „užmauti” realų žmogų ant savo susifantazuotų idealų. Viskas, kas neatitinka fantazijų, bus naikinama arba ignoruojama. Tačiau ir santykius ši moteris dabar turės ne su realiu vyru, o su princu iš rožinių pasakų.

Kitas galimas variantas – moteris atstumia visus jos idealų neatitinkančius vyrus. Tačiau kadangi tobulų žmonių nėra, ji rizikuoja likti viena. „Absoliuto” paieška – absoliutaus infantilumo bruožas

Manipuliuoja

Iš pradžių norėjau rašyti tik apie fizinį artumą. Kai, pavyzdžiui, „kol nenupirksi kailinių – miegosi atskirai”. Paskui supratau, kad apskritai visos manipuliacijos reiškia nebrandumą. Užuot tiesiogiai pranešusi apie savo poreikį, moteris ieško aplinkinių kelių ir skausmingų partnerio taškų, kurių dėka paskui daro spaudimą, kad gautų tai, ko norėjo. Ar bus tokie santykiai nuoširdūs ir harmoningi?

Negali pasakyti „ne” ir pati nepriima neigiamo atsakymo

Moteris remiasi idėja, kad santykiuose visi privalo vienas kitam nusileisti, privalo visada sutarti ir apskritai – „privalo!”. Priešingu atveju, kokie tai santykiai? Tačiau brandžiuose santykiuose viskas priešingai: kiekvienas gali atsisakyti vykdyti kito prašymą ir tai bus priimta visiškai normaliai. Tai – pagarba kito žmogaus asmenybei, sprendimams, norams ir riboms. Atsisakymas nėra suvokiamas kaip nemeilė ar atstūmimas.

Reikalauja, kad partneris pildytų jos troškimus, patenkintų materialinius ir emocinius poreikius

Idealiu atveju moteriai norisi, kad partneris išmoktų skaityti mintis, kad jai net nereikėtų garsiai sakyti, ko jai norisi. Kai ekstrasensu tapti vyrui nesigauna, moteris siaubingai įsižeidžia.

Taip, žinoma, santykiuose kiekvienas iš mūsų tenkiname savo poreikius. Bet jeigu moteriai santykių reikia tik tam, kad vyras galėtų įgyvendinti jos pageidavimų sąrašą, tai – akivaizdus nebrandumo požymis. Šiuo atveju ji yra maža ir nesavarankiška mergaitė, kuriai reikia suaugusio tėvo, kuris ja pasirūpins. Yra, žinoma, vyrų, kuriems patinka „tėčio” vaidmuo. Tačiau normaliais atvejais jie nori šalia savęs matyti suaugusią moterį, lygią sau, o ne kaprizingą mergužėlę, kurią reikia globoti kaip mažvaikę.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *