Požymiai, kad romantiškiems santykiams nepavyks teigiamai susiklostyti

Ne visada įmanoma iš anksto numatyti, kaip klostysis poros santykiai. Tai netgi atrodo nerealu, nes niekas negali nieko tiksliai numatyti.

Visa tai tiesa, bet tik iš dalies. Iš tiesų galima daryti tam tikras prielaidas apie būsimus santykius.

Galima suvokti, kad jie nesusiklostys dar pačioje poros egzistencijos pradžioje. Tam reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus pagrindinius požymius.

Skirtingos gyvenimo vertybės

Būti skirtingiems nėra taip jau blogai. Skirtingų tipų asmenybės dažnai papildo viena kitą ir jaučiasi harmoningai. Bet taip yra, jei kalbėtume apie temperamentą, asmenybės tipą, intelekto lygį ar materialinę gerovę.

Tačiau jei partnerių vertybės visiškai skirtingos, vargu ar jie bus laiminga pora. Visiškas suderinamumas čia negali būti pasiektas, tačiau keletas pagrindinių punktų, pavyzdžiui, požiūris į pinigų leidimą vaikams, turėtų būti panašus.

Nesugebėjimas atsiprašyti

Kiekvienas žmogus turi savų trūkumų, ir paprastai mes gerai žinome, kada elgiamės teisingai, o kada ne. Jei jūsų partneris padaręs klaidą ar visišką kvailystę negali ištarti žodžio „atsiprašau“, žinokite, kad jis nėra pakankamai subrendęs rimtiems santykiams.

Gebėjimas pripažinti savo klaidas yra vienas iš pagrindinių psichologinės brandos požymių. Neturėtumėte galvoti, kad galėsite tai pakeisti: žmogus gali augti tik pats, tik savo noru. Jei partneris nepripažįsta savo kaltės net dėl smulkmenų, vargu ar jis taps maloniu gyvenimo partneriu ateityje.

Nesėkmingų santykių patirtis

Kiekvienas žmogus patiria tokių nemalonių išgyvenimų. Tačiau vieni žmonės, išmokę ankstesnių santykių žalą, eina į priekį, atverčia naują savo gyvenimo puslapį, o kiti „užsisklendžia“ praeityje.

Ar praėjus keleriems metams buvęs mylimas žmogus vis dar priekaištauja, kaltina dėl savo nesėkmių ir nesugeba paaiškinti, kodėl jo ankstesnė santuoka iširo? Jei taip, kyla rizika, kad jūs būsite kitas asmuo, apie kurį partneris kalbės panašiu neigiamu tonu.

Pasitikėjimo partneriu trūkumas

Pasitikėjimas neatsiranda iš karto, tam reikia laiko. Tačiau jei pasibaigus pripratimo ir prisitaikymo laikotarpiui vis dar jaučiate neaiškų nerimą ir manote, kad jūsų partneris nėra visiškai nuoširdus, greičiausiai jūsų intuicija neklysta.

Jei jums atrodo, kad jūsų partneris jums ne viską pasako, arba kyla įtarimų, kad apie jį daug ko nežinote, tai gal jis sąmoningai slepia tam tikrą informaciją apie save. Jei jūs neturite su paranoja susijusių problemų, greičiausiai ši problema slypi partneryje, o ne nepasitikinčio žmogaus sąmonėje.

Šių ženklų negalima ignoruoti. Jie nurodo svarbius dalykus, apie kuriuos reikėtų galvoti dar nepradėjus rimtų santykių.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *