Priežastys, kodėl lauke vaikščioti basomis yra naudinga

Didžiąją gyvenimo dalį basi vaikštome tik namuose. Pasirodo, labai naudinga vaikščioti basomis ir lauke. Ekspertai papasakojo, kaip konkrečiai tai gali būti naudinga jums ir jūsų biolaukui.

Mes visi periodiškai turime išvalyti savo aurą, taip pat stiprinti biolauką. Vaikščiojimas basomis ant žemės – vienas geriausių ritualų kūnui ir dvasiai sustiprinti.

Biolauko stiprinimas

Kai žmogus vaikšto basas, jis susijungia su žeme. Taip maitina jį Visatos galia, atveria čakras. Taigi, bet kuris žmogus gali sustiprėti dvasiškai, fiziškai. Kai vaikštome basomis, niekas netrukdo pasikrauti. Mes esame tiesiogiai susiję su gamtos galia.

Imuniteto stiprinimas

Dėl to, kad mūsų čakros pradeda tinkamai veikti, sustiprėja fizinis ir emocinis imunitetas. Žmonės, kurie daug ir dažnai vaikšto basi ant žemės, rečiau kenčia nuo depresijos bei apatijos. Be to, tokie žmonės rečiau suserga peršalimo ligomis ir apskritai turi labai stiprų imunitetą.

Sėkmės skatinimas

Bioenergijos srities ekspertai įsitikinę, kad vaikščiojimo basomis ant žemės poveikis yra kaupiamasis. Kuo daugiau vaikščiosite žeme vasarą, tuo labiau pasiseks rudenį ir žiemą.

Intuicijos stiprinimas

Stebėjimai rodo, kad vaikščiojimas basomis ant žemės stiprina šeštąjį pojūtį. Tokių žmonių vidinis balsas kur kas dažniau nukreipia, kuria linkme reikėtų ieškoti laimės ir sėkmės.

Laimės radimas

Tokie žmonės yra daug laimingesni už kitus. Reikalas tas, kad aktyviausiai stiprinamos apatinės čakros. Jos atsakingos už pamatinį laimės jausmą, stabilumą.

Jūs tampate geresnis

Žmonės, kurie dažnai vaikšto basi, tampa geresni. Ekspertai mano, kad taip yra dėl to, kad motina žemė per žmogaus pėdų paviršių pašalina visą negatyvą. Taigi, tai veikia kaip savotiškas energijos filtras.

Jūs tampate patrauklesnis

Žemė pripildo mus grožio ir energijos per mūsų kojas. Tai galioja ne tik moterims, bet ir vyrams, nors ir kiek žemesniame lygmenyje. Jei ieškote antrosios pusės, turėtumėte dažniau vaikščioti  žeme be batų. Tai turėtų padėti.

Įžeminimas padeda būti kūrybiškesniems

Žemės jėga ateina per kojas, plečia mūsų sąmonę. Mes pradedame mąstyti daug plačiau, taip pat pastebime svarbesnes smulkmenas mus supančioje realybėje. Tai labai naudinga tiems, kurie daug dirba intelektualiai.

Deja, mūsų gyvenime yra daug priežasčių, dėl kurių prarandama sveikata ir gera nuotaika. Viena iš priežasčių – mūsų atitolimas nuo žemės. Statome aukštus pastatus ir gyvename su siekiu tapti aukštesniais, nors iš tikrųjų reikia būti arčiau žemės. Net gydytojai teigia, kad vaikščiojimas basomis po žemę turi daug privalumų. Tai stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, gerina limfos tekėjimą. Būtinai praktikuokite šiuos pasivaikščiojimus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *