Rinkitės tą, su kuo norisi tapti geresniu

Mes labai daug kalbame apie tai, kokį žmogų nusipelnėme turėti greta savęs. Idealų džentelmeną. Tą, kuris bus šalia visada. Giminingą sielą, šeimynišką žmogų, svajonių vyriškį. Dienų dienas aptarinėjame, kaip norėtume, kad su mumis elgtųsi, tačiau labai mažai galvojame apie tai, kaip ruošiamės patys elgtis su kitu. Mes neakcentuojame dėmesio į tai, ką patys galime pasiūlyti santykiuose ir kaip planuojame atitikti savo išrinktuosius.

Nes tai daryti gali būti baisiai sudėtinga.

Mums visiems patinka manyti, jog esme idealūs meilėje, tačiau niekas nenori pripažinti, kad anaiptol ne visada žinome, ko reikia konkrečiam žmogui, kad tasai jaustųsi mylimas.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Nes visi myli skirtingai. Vienam reikia fizinio artumo, kitam – daugiau malonių žodžių. Vienam reikia kuo daugiau būti drauge, o kitam pakanka kelių žinučių per savaitę, kad nesijaustų užmirštas.

Mums nesinori pripažinti, kad galime kažką mylėti visa širdimi ir vis tiek labai sunku stengtis, kad santykiai susiklostytų.

Štai jums pati paprasčiausia ir genialiausia paslaptis: susitikinėkite su tuo, kurio labui norėsite stengtis.

Susitikinėkite su tuo, vardan kurio kils noras palikti savo komforto zoną ir tapti geresniu nei buvote iki šiol.

Rinkitės tą, su kuriuo kils noras pakeisti savo blogus įpročius, atsisakyti užsispyrimo, polinkio viską dramatizuoti, visus ir viską įtarinėti.

Rinkitės tą, su kuriuo nereikės abejoti, kaip į jį žvelgiate, ko jis vertas, ar jis jus myli būtent taip, kaip esate nusipelnę būti mylimi.

Rinkitės tą, kuris atskleis geriausias jūsų savybes. Nes jis kantrus. Sąžiningas. Ir jūs norite tapti tokiu kaip jis.

Rinkitės tą, vardan kurio kils noras ieškoti kompromisų. Kuris sukels norą taikytis ir susitaikyti. Dėl kurio norėsite kovoti taip, kaip jis kovotų dėl jūsų.

Rinkitės tą, kuris sukels jums norą tapti tokiu žmogumi, kokį norėtumėte matyti šalia savęs.

Nes jis atskleis jumyse geriausia. Nes jūs abu vienas kitame atskleisite geriausia.

Tiesa slypi tame, kad mes visi galime būti santykiuose ir pačiais siaubingiausiais, ir pačiais nuostabiausiais. Tačiau kai kurie žmonės mus ne taip stipriai motyvuoja, lyginant su kitais. O kiti priverčia mus nuoširdžiai trokšti padaryti juos laimingais.

Pasirinkite tą, kurio labui norėsite tapti geresne savo paties versija.

Nes šis efektas bus abipusis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *