Šio ryšio neįmanoma nutraukti

Ne hormonų poveikis, ne sutampantys interesai, ne bendra praeitis/dabartis/ateitis – ne šie dalykai išlaiko vyrą ir moterį kartu. Neįmanoma nuspėti, kaip plėtosis įvykiai poroje, jeigu santykiai pagrįsti aukščiau išvardintais dalykais.

Jėga, išlaikanti vyrą ir moterį drauge, yra žymiai stipresnė. Tik ji pajėgi sukurti stebuklą, tik jos dėka pasaulyje gimsta nauji žmonės, įgyvendinami nauji projektai, pastatomi miestai. Jėga, pritraukianti vyrą prie moters ir moterį prie vyro – be galo stiprus energetinis magnetas, pajėgus įveikti didžiulius atstumus, pagreitinti arba sulėtinti laiką, sukurti specifines sąlygas, atsižvelgti į tūkstančius aplinkybių.

Šitą magnetą lengva atpažinti, jo traukos negalima panaikinti. Trauka gali suteikti pačių įvairiausių nepatogumų, gali nušluoti viską sau iš kelio, kartais susidaro įspūdis, kad ji jums ar kažkam kitam trukdo, tačiau jos neįmanoma sustabdyti. Tai pagrindinė jos savybė, pagal kurią galima atpažinti.

Negalima būtų nurodyti konkretaus centro, kurį traukia kitas centras, pavyzdžiui, jūsų kūne. Neįmanoma nurodyti aiškių priežasčių, dėl kurių susiformuoja ryšys. Nėra sveiku protu pagrįstų šio ryšio paaiškinimų, tačiau ryšys egzistuoja. Būtent jis yra pažangos variklis, jis padeda visiems žmonėms tikėti (plačiąja žodžio “tikėti” prasme).

Šio ryšio visiškai nereikia saugoti kokiu nors ypatingu būdu, jis pats save išsaugo, jis turi nuosavą imunitetą. Pačioje savo pradžioje jis tarsi kūdikis turi itin stiprų troškimą gyventi, pačius stipriausius ir ryškiausius troškimus, kadangi jis auga ir vystosi drauge su jūsų asmenybėmis.

Šis ryšys turi savus dėsnius, savo ritmą, jo neįmanoma perprasti, vadovaujantis logika, jis žymiai išmintingesnis. Jis neleis jums suabejoti savo egzistavimu, jei atidžiai įsiklausysite, ką jis jums kužda.

Šis ryšys neleis jums lengvai pasiduoti, dėl to nesibaiminkite silpnybių. Jis yra amžinas savaime atsinaujinančios energijos šaltinis. Šito šaltinio neįmanoma išsemti, bet nėra ir schemų, pagal kurias galėtume jį surasti. Jis atsiranda pasaulyje drauge su jumis ir egzistuoja pasyvia forma iki to laiko, kol neatėjo laikas atsiverti.

Jums nereikia laukti, kol jis atsivers ar kažką daryti, kad procesas paspartėtų. Viskas, ko reikia iš jūsų – išsaugoti pasyvų šaltinį jo pradinėje būklėje, leisti jam egzistuoti, nekliudyti jo pasyvaus “darbo” ir nesistengti užkimšti jo tada, kai juo nesinaudojate.

Tą dieną, kai jis atsivers kitam tokiam pat šaltiniui, kad abu susilietų į vieną, jūs galite šito įvykio ir nepastebėti. Tačiau svarbiausia, kad visi įvykiai ims plėtotis taip, kad pajudėsite pasitikti antrojo šaltinio.

Darbuokitės su savo šaltiniu kiekvieną dieną, saugokite jį ir tausokite, laikykite jį švaroje, prisiminkite savo svajones ir eikite į priekį drąsiai, nesidairydami atgal. Tada ir patys nepastebėsite, kaip greitai susitiksite kitą šaltinį, lygų jums savo grožiu ir galia. Kuris bus besąlygiškai pasirengęs eiti greta jūsų ir su jumis, eiti toliau iki galo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *