Šmaikštus horoskopas – kokia daržovė esate pagal zodiako ženklą?

Daugelis iš mūsų žino savo zodiako ženklą ir jo charakterio ypatumus, stipriąsias ir silpnąsias puses, galimybes ir polinkius. Tačiau ar žinote, kokia daržovė esate pagal zodiako ženklą?

Avinas

Jūs turite nepaprastą patrauklumą ir žavesį. Esate- bulvė. Ne vienas žmogus negali išsiversti be jūsų. Jūs esate gerbiami tarsi bulvė. Patikimas, drąsus, kartais per karštas. Tikras pulkininkas, kuris dažnai būna su uniforma. Esate labiau realistas nei svajotojas. Bulvė įrodo, kad turite gerus organizacinius įgūdžius ir gabumus vadovauti.

Jautis

Jūs esate patisonas. Paprastai gražus, tvarkingas, prižiūrimas, kartais flirtuojantis. Tačiau tuo pačiu nepaprastas, puošnus. Svarbu, kad jus pastebėtų ir sulauktumėte pagyrų iš kitų. Ir jei ne visada įmanoma būti dėmesio centre, tada jūs pradedate jaudintis. Esate intelektualas, kuris teikia pirmenybę protiniam, o ne fiziniam darbui.

Dvyniai

Jūsų daržovė- ridikėlis, malonus visokiais būdais žmogus. Bet, kaip sakoma, ramiame baseine yra velniai. Jūs nesate toks nekenksmingas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jūsų nenuspėjamumas yra dvejopas. Viena vertus, jūs esate pajėgus tapti didžiausiu teisuoliu, kita vertus, galite lengvai pažeisti moralės įstatymus ir daryti tai, kas jums naudingiausia.

Vėžys

Jūs esate didelė ir maloni cukinija, turinti reikiamas savybes ir drąsią išvaizdą. Šiek tiek grubus bendravimas, bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų gilumoje slypi švelni ir jautri siela. Jūs dažnai patiriate nesėkmes su priešinga lytimi ir esate linkęs į tai įsijausti. Esate ištikimas draugystei ir meilei, visada pradedate tai, ką pradėjote.

Liūtas

Esate linksmas ir ryškus, sultingas ir patrauklus. Esate- pomidoras. Dievinate būti dėmesio centre. Tokią spalvingą prigimtį sunku slėpti nuo kitų. Retai prarandate nuotaiką ekstremaliomis sąlygomis, dėl bendravimo stokos išblėstate ir prarandate savo skonį visam gyvenimui. Esate linkę priaugti svorio dėl meilės pertekliaus ir malonumų.

Mergelė

Jūs gyvenate paslėptą, gilų gyvenimą. Išstumti jus į išorę iš sielos gelmių gali būti sunku. Jūs esate ropė. Iš pirmo žvilgsnio atrodote šalta ir arogantiška. Tačiau tikras sielos ir grožio žinovas sugebės įvertinti jūsų originalumą. Jūs gana ilgą laiką paviršutiniškai bandraujate su žmonėmis, bet jei jūs tikrai ką nors mylite, tai bus ilgam.

Svarstyklės

Esate agurkas. Išdidžiai ir atkakliai galite pasiekti savo tikslus, per daug nesijaudindami, kaip juos pasiekti. Jūs žinote, kaip laimėti bet kurį asmenį; esate geras ir tinkamas bet kurioje įmonėje. Estetiškas ir svajotojas, kuris myli komfortą. Labiausiai jums tinka ramybė. Gerai išmanote žmones, o tai padeda pasiekti savo pačių tikslus.

Skorpionas

Jūs turite karštą, bet teisingą charakterį. Jūsų argumentai ginčuose yra labai griežti, tačiau visada tinkamai pagrįsti. Jūsų daržovė- svogūnas. Mėgstate gražiai rengtis ir parodyti save, žinote daug apie brangakmenius ir papuošalus, gražius ir brangius dalykus. Esate adrenalino mėgėjas, linkęs į avantiūrizmą, tačiau visada laikykitės protingo lygio.

Šaulys

Esate lyderis, priešingos lyties dėmesio mėgėjas, jūsų visada yra daug. Jūs esate ryškus ir neprilygstamas moliūgas. Visam savo savarankiškumui reikalingas šiltas, draugiškas dalyvavimas ir meilė. Jūs visada esate pasiruošęs padėti, nors ne visada žinote, kaip tai padaryti. Jūs esate dorybės ir teisingumo saugykla.

Ožiaragis

Jūs esate burokėliai. Jūs turite visus privalumus, susijusius su ilgaamžiškumu ir gera sveikata, tačiau esant palankioms gyvenimo sąlygoms. Kaip ir ši nuostabi daržovė, jūs esate nepretenzingas ir bet kurioje situacijoje neprarandate savo proto. Galite greitai atkurti savo energijos potencialą ir turėti teigiamą poveikį kitiems.

Vandenis

Jūs turite didelę sielą, esate malonus, svetingas, šiek tiek kalbus. Jūs kopūstai. Už jūsų išorinio paprastumo slypi sudėtinga ir daugialypė asmenybė. Jūs galite pakeisti išorę lengvai ir greitai. Nebijokite sunkumų, jie tik jus gąsdina. Jūs lengvai prisitaikote prie bet kokių aplinkybių.

Žuvys

Esate gražūs, elegantiški ir rafinuoti. Bet ne taip lengva jus palaužti. Esate morka. Tačiau netinkamo auklėjimo ar sunkios vaikystės metu jūsų išvaizda ir charakteris gali pasikeisti ne į gerąją pusę. Dažnai yra išorinio grožio ir minkštumo nesutapimas su kieta širdimi žmogaus viduje.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *