Svarbiausia idealaus partnerio savybė

Nesuksime ilgų ratų aplinkui: ši savybė – tai dosnumas. Ir tai nereiškia, kad partneris turi švaistytis pinigais ir apiberti jus dovanomis. Demonstruoti tokio tipo dosnumą gana lengva, su sąlyga, jei žmogus neturi finansinių problemų.

Kur kas sunkiau parodyti tikrą dvasinį dosnumą, dalytis lengvai ir noriai. Kaip rašė Seneka: „Atiduoti reikia taip pat, kaip ir gauti: džiaugsmingai, greitai ir be svyravimų, nes nėra nieko puikaus toje gėrybėje, kuri limpa prie rankų.“ Kaip suprasti, kad mylimam žmogui būdinga ši savybė?

7 partnerio dvasinio dosnumo požymiai

1. Jis skiria jums savo laiką

Pastebėti šią savybę pradiniame santykių etape nėra paprasta: daugumoje atvejų partneriai ir taip praleidžia kartu daug laiko (o jeigu ne, tai yra pirmas aliarmo signalas) ir stengiasi parodyti vienas kitam savo geriausią pusę. Kaip suprasti, kad partneris dosniai dalijasi savo laiku ir su kitais žmonėmis?

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis bendrauja su aplinkiniais: su draugais, senstančia motina, nepatyrusiu praktikantu darbe. Svarbus ne tik laiko kiekis, bet ir tai, ką būtent jis daro, kaip eikvoja šį savo nepapildomą resursą.

Dosnios sielos partneris, net pasibaigus puokščių ir saldainių periodui, statys jus į pirmą vietą. Tai nereiškia, kad jis ar ji visai atsižadės draugų ar hobio, tiesiog jūs ir toliau liksite jo prioritetu.

2. Jis nešykšti palaikymo

Tais momentais, kai jums būna sunku, toks žmogus būna šalia: išklauso, paguodžia, apsvarsto jūsų situaciją, apgina jus ir padeda įžvelgti realybę pro baimę ir nerimą. Tokiu žmogumi galima pasikliauti visu šimtu procentų.

3. Jis yra pakantus skirtumams

Ne paslaptis, dauguma norime, kad mylimas žmogus būtų panašus į mus – būtų toks pat linksmas, komunikabilus, mėgtų keliauti ar, atvirkščiai, mėgautųsi namų jaukumu. Neretai tokie lūkesčiai ir bandymai pakeisti žmogų sužlugdo santykius. Dvasiškai dosnus partneris gerbia kito žmogaus teisę būti kitokiam.

4. Jis dosniai dalijasi energija

Kiekvienam iš mūsų kartais kyla noras padrybsoti ant sofos su knygele ar nešiojamuoju kompiuteriu rankose. Ir dvasiškai dosnus partneris kartais taip elgiasi, bet kitu laiku jis dalijasi su jumis buities darbus, prižiūri namus ir augintinius, užsiima su vaikais. Su tokiu žmogumi nekils jausmas, kad visą naštą tempiate ant savo pečių.

5. Jis pasitiki

Jums netenka nuolat teisintis, aiškinti jam ir įrodinėti, kad tik jis jūsų kuo nors neįtartų. Jausmas, kad jumis pasitiki, yra labai vertingas.

6. Jis yra dosnus pasauliui

Jūs esate jam prioritetas, bet jis neatmeta ir kitų. Elgiasi su visais kaip lygus su lygiais, gerbia kitų teises būti skirtingiems ir būna pasirengęs padėti (kartais et tiems, nuo kurių visuomenė nusigręžė).

7. Jis palaiko jūsų svajones

Toks žmogus padeda tikėti savo jėgomis ir savo svajonėmis, palankiai žiūri į jūsų interesus, kad ir kokie jie būtų, nereikalauja, kad pirmiausia padėtumėte jam pasiekti savo tikslų, nes jie yra svarbesni.

Santykiai – abipusio judėjimo kelias. Įsitikinus, kad partneris pasižymi tikru dvasiniu dosnumu, verta paklausti savęs, ar jūs galite tuo pačiu pasigirti. Gal jums reikia dar padirbėti su savimi?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *