Svarbiausia santykiuose – žvelgti viena kryptimi

Vyras ir Moteris. In ir Jan. Dvi vieno ir to paties medalio, kuris vadinamas santykiais poroje, pusės.

Būtent čia ir vyksta įdomiausi dalykai. Kai susitinka du žmonės, dvi skirtingos visatos, kai visas pasaulis tampa jų pasauliu, kuriame kiekviena sąveikaujanti pusė kuria bendrą unikalią ir nepakartojamą istoriją.

Iš pradžių tai būna meilė, aistra, tiesiog seksas, tiesiog bėgimas nuo vienatvės, tiesiog du žmonės ar tiesiog „jau laikas kurti šeimą“. Netgi kai užgimsta nauja gyvybė, kiekvienas poros narys savaip aiškina bendrą kelią ir kiek jis truks. Tik ar gali kas ryžtis tiksliai atsakyti į šį klausimą?

Juk svarbiausia žengiant šiuo keliu – žvelgti į vieną pusę, į ateitį. Į bendrą dviem žmonėms ateitį. Kurti bendrus planus, kurti naujus projektus, išsikelti bendrus tikslus. Ir, savaime aišku, svajoti. Svajoti apie tai, kas suteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo dviem, juk tai būtent jų pasaulis.

Yra ir kitas kelio variantas. Jis labiau vingiuotas ir pavojingesnis. Kai žiūrite vienas į kitą. Iš pradžių tai gali būti įsimylėjęs ir viską suprantantis, viską atleidžiantis žvilgsnis, kuris gėrisi, žavisi ir mėgaujasi, džiaugiasi kiekviena akimirka.

O paskui šis žvilgsnis gali transformuotis į trūkumų ieškojimą (o kas jų neturi?), charakterio bruožų vertinimą. Ir apskritai, jeigu ilgai kažką apžiūrinėsi, laikui bėgant tyrinėjamas objektas nusibosta.

Dėl to svarbiausia harmoninguose santykiuose – žvelgti į tą pačią pusę. Ir būtent ta kryptimi, į kurią nukreipta jūsų bendra ateitis. Tai gali būti bendra kelionė, bendras poilsis, verslo projektas, bendras būsto įsigijimas arba ilgalaikiai santykiai, kurių pavadinimas „šeima ir vaikai“. Tai įdomus ir įtraukiantis procesas, kuris suteikia jėgų, energijos, kuris suvienija ir įkvepia, užpildo išankstiniu mėgavimusi bendrų norų ir bendrų svajonių išsipildymu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.