Svarbūs požymiai, kad jumis bando manipuliuoti toksiškas žmogus

Deja, ne visi mus supantys žmonės yra nuoširdūs ir malonūs. Vienas žmogus gali būti neutralus arba, priešingai, net dalyti savo energiją kitiems, o kitas ją siurbti iš aplinkinių. Šiandien atskleisime jums požymius, kad iš jūsų yra siurbiama energija.

Tarp mūsų yra gana daug apgavikų ir manipuliatorių, bet ne visada suprantame, kas yra kas. Jei norite būti saugūs, įsidėmėkite galimus toksinio manipuliatoriaus požymius. Naudingas patarimas: stebėkite požymių visumą, nes jie ne visada veikia atskirai.

Apsimetinėjimas, apgavystės

Derėtų nuolat stebėti žmones, su kuriais bendraujate. Niekada neignoruokite faktų, rodančių, kad esate apgaudinėjamas. Jei žmogus nuo jūsų ką nors slepia arba tyčia jus kvailina, tai yra svari priežastis nedelsiant nutraukti santykius. Derėtų ignoruoti bet kokius tokio žmogaus pasiteisinimus, be išimties. Jei žmogus jus apgavo tyčia arba apsimetė tuo, kuo jis iš tikrųjų nėra, vadinasi, jis bando jumis pasinaudoti.

Nervingumas

Žmonės, norintys jumis pasinaudoti, dažnai nervinasi. Niekas nėra tobulas ir visiškai nesinervinančių manipuliatorių praktiškai nėra. Jei pastebėjote, kad tikrai negalėjote sukelti jam streso, tačiau žmogus dėl kokių nors priežasčių yra šiek tiek nervingas ir emociškai nestabilus, jis gali turėti paslėptų motyvų ir tikslų, kurie jums tikrai nepatiks.

Keistumai užmezgant akių kontaktą

Manipuliatorius arba įdėmiai ir keistai į jus žiūri, arba išvis vengia akių kontakto. Stebėkite šį aspektą bendraudami, kad atpažintumėte tuos, kurie bando jus paveikti akimis arba bando ką nors nuslėpti. Tai nėra 100% manipuliatoriaus ar energetinio vampyro ženklas, tačiau jei yra ir kitų požymių, verta susimąstyti.

Žmogus kalba tik apie save arba kalba nuolat apie tą patį

Jis pradeda kalbėti apie save, o tai gali būti ne toksiškumo požymis, bet jei jis vėl ir vėl pradeda kalbėti apie save, tai neabejotinai rodo, jog jis manipuliatorius. Toks žmogus negali kalbėti apie kitus, nes jam reikia perteikti kokią nors mintį savo pašnekovui.

Tas pats pasakytina ir apie atvejį, kai kas nors nuolat kalba apie tą patį. Jei negalite įsiterpti ir pakeisti pokalbio temos, žinokite, kad žmogus jumis manipuliuoja arba siurbia jūsų energiją. Pastaruoju atveju pokalbio tema gali būti itin nemaloni ar net gąsdinanti.

Jaučiatės nekomfortiškai kalbėdami su šiuo žmogumi

Energetinio vampyro ar manipuliatoriaus veiksmai ar šnekos paprastam žmogui visada sukelia diskomfortą. Toksiški žmonės vartoja keistus kalbos modelius ir paprastai jų kalbos gali skambėti kitaip nei atvirų ir malonių žmonių šnekos. Net jei pokalbyje paliečiama kokia nors abstrakti tema, šalia tokio žmogaus vis tiek gali būti nemalonu. Būtinai pabandykite stebėti savo pojūčius, kad iš anksto suprastumėte, jog prieš jus gali būti pavojingas manipuliatorius.

Jūsų intuicija byloja, kad pašnekovas pavojingas

Tai vienas iš svarbiausių požymių, kurį daugelis žmonių dėl tam tikrų priežasčių ignoruoja. Mus visada moko, kad remiantis vien intuicija išvadų apie žmogų daryti neįmanoma, tačiau taip nėra. Jei ką tik susipažinote su kuo nors, bet jums dėl kokių nors priežasčių atrodo, kad geriau nuo šio žmogaus laikytis atokiau, turėtumėte tai padaryti. Daug naudingiau pasikliauti savo intuicija ir tada prašyti atleidimo už nepasitikėjimą, nei iš karto pasitikėti ir tapti manipuliacijos ar apgaulės auka.

Taigi, blogas žmogus turi tamsią energiją, kurios negalima paslėpti jokiomis aplinkybėmis. Jei esate pakankamai jautrus, kad pajustumėte pokyčius biolauke, tuomet tikrai pagalvosite, ar pasitikėti šiuo žmogumi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *