Tikėjotės gyventi ilgai ir laimingai?

Manėte, kad kartą suviliojusios Tą Vienintelį galite nusiraminti ir ramiai laikyti jį pašonėje? Manėte, kad iššūkiai baigti, o jūs „ilgai ir laimingai“ gyvensite? Bet juk taip būna tik mergaitėms iš pasakų!

Ar prisimenate, kiek nervų kainavo To Vienintelio medžioklė? O juk po tokios pergalės pralaimėjimas neįsivaizduojamas!

Deja.

Vieną rytą atsibundate ir suvokiate, kad reikalai klostosi kitaip, nei svajojote. Jokios konkrečios priežasties, tiesiog jaučiate, kad kažkas ne taip. Jaučiate, kad santykiai prastėja, bet neturite nė mažiausio supratimo, kaip juos išgelbėti. Tiesą pasakius, jūs nė nežinote, kuo patraukėte jo dėmesį… Bet jei tučtuojau nesiimsite priemonių, jį galite prarasti visiems laikams!

Dalis jūsų jaučia, kad tolsta partneris. Kitos – kad tolsta pačios. Kaip bebūtų, jūsų meilės traukinukas gali nuriedėti nuo bėgių… Galėtumėte išeiti… Bet jei daugiau nieko nesusirasite ir mirsite vieniša ir visų pamiršta? Vadinasi, reikia gelbėti santykius! Jei tik žinotumėte, kaip…

Tai nervina. Kaip, kaip, kaip? Kai kurie žmonės tariasi su draugais, bet visi žinome, kuo tai baigiasi… 99% atvejų “aklas aklą veda”… Kiti skuba pas psichologus. Bet jei jūsų partneris jų nepripažįsta? Jūsų pastangos atsimuša į sieną.

Bet juk išeitis turi būti?

Ar galima išmokti padėti sau?

Pasirodo, galima. Tačiau pirmiausiai perskaitykite neilgą pasakėlę..

Meilės taktika

Labai seniai, prieš daugelį metų, gyveno jaunas vaikinas, kuris beveik nieko neišmanė apie merginas… Taip, jos jam patiko. Bet tik iš tolo! Jis neturėjo žalio supratimo, kaip su jomis susidraugauti.

Jis stebėdavo už rankų susikibusias poreles ir labai pavydėdavo… Žinojo, kad nėra “baisuoklis”, kadangi keletas merginų buvo jį įsimylėjusios, bet tos, kurios patiko jam, atrodė nepasiekiamos.

Vieną dieną jis nusprendė susiimti ir pakviesti į pasimatymą vieną mielą mergaitę. Deja, buvo atstumtas.

Jis grįžo namo ir pasakė sau: „Nenoriu, kad dar kada nors taip atsitiktų! Turiu tapti vaikinu, kurio trokšta visos merginos! O kaip tokiu tapti?“ Jis pasiėmė pieštuką, popieriaus lapą ir padarė sąrašiuką, kokiomis savybėmis pasižymintys žmonės yra mėgstami: reikia gražiai atrodyti, būti atletiškam, populiariam, protingam, talentingam, turėti pinigų ir t.t.

Keletą metų stengėsi tobulėti ir sėmėsi patarimų iš draugių, laikraščių ir televizijos. Tobulino išvaizdą, užsiaugino raumenų, susirado daug draugų, gerai mokėsi, bet merginos taip ir nesusirado! Suprato, kad nepakanka būti “kietam”, kad tave įsimylėtų žmogus, kuriam jauti simpatiją.

Besimokydamas antrame universiteto kurse, jis pirmą kartą išgirdo kažką, kas sukėlė tikrą revoliuciją jo mąstyme. Paklausta, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti jos vyras, viena „mis gražuolė“ atsakė: „Aš tekėčiau tik už vyro, kuris mane nuoširdžiai mylėtų.“ „Nuoširdžiai mylėtų?“ – pagalvojo vaikinas. „Apie ką, po galais, ji kalba? Kodėl tai jai taip svarbu? Ji gali suvilioti bet kurį vyrą, tačiau svarbiausia – kad šis ją nuoširdžiai mylėtų?…“ Jis stebėjosi: „Nejaugi visus tuos metus ėjau neteisingu keliu? Juk maniau, kad kieno nors širdį užkariausiu tik įrodęs, koks esu šaunus.“

Jis apie tai daug galvojo, ir staiga suvokė didelę paslaptį: nereikia pačiam būti ypatingam! Svarbiausia – priversti kitą žmogų pasijusti ypatingu!“ Ne taip jau svarbu, kaip atrodai, kur dirbi ir kiek draugų turi. Na taip, smagu būti šauniam; galbūt santykių pradžioje tai gali turėti reikšmės. Tačiau svarbiausia tai, kaip elgiesi su kitais žmonėmis. Jei nori, kad tave mylėtų, išmok mylėti pats! Šis požiūris nėra laužtas iš piršto; jis pagrįstas psichologiškai. Tokia buvo pradžia.

Vaikinas suprato, kad kieno nors širdies užkariavimas – grynai psichologinis reikalas. Jis nustojo jaudintis, kaip padaryti įspūdį merginoms ir atkreipi dėmesį į savo elgesį su jomis. Žmonės atsako į mūsų elgesį; jų reakcija atspindi mūsų elgesį. Jei norime, kad žmonės mus mylėtų, turime patenkinti jų psichologinius poreikius.

Jūsų santykiai kliba? Galbūt jie neblogi, bet nuobodūs? O gal manote, kad jie puikūs? Kaip bebūtų, visada pravartu žinoti stipriąsias ir silpnąsias tarpusavio bendravimo puses, kad galėtumėte jas tobulinti. Čia kaip su automobiliu – jis geriau rieda, jei yra tinkamai prižiūrimas. O neturėdama reikalingų žinių, net ir su naujutėlaičiu automobiliu galite nesunkiai nuriedėti nuo kelio!..

Jums reikia atsiminti tris pagrindinius dalykus, nuo kurių priklauso poros santykių gerovė; tai draugystė, pagarba ir aistra.

Žinantiems, kaip teisingai naudoti šiuos tris pagrindinius elementus, nesunku nuolat kurstyti santuokos laužą. Net jei manote, kad jūsų santykiai puikūs, visada galima rasti būdų, kaip juos pagerinti. Tobulumui ribų nėra.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *