Tobulos santuokos receptas slypi detalėse

Jeigu jūs ir jūsų antroji pusė turite bent du bendrus pomėgius, apsikabinate bent tris kartus per dieną, bent kartą per dieną prisipažįstate vienas kitam meilėje ir du kartus per mėnesį susiorganizuojate sau romantišką vakarienę, jūsų santuoka turi visas galimybes tęstis labai ilgą laiką.

Bent jau taip mano specialistai, ištyrę daugiau nei 3000 porų, dalyvavusių apklausoje apie idealią santuoką, duomenis.

Mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad poros, susipažinusios per draugus ir susituokusios praėjus trejiems su puse metų nuo santykių pradžios, laikysis ištikimybės vienas kitam.

Tyrimo atstovas pažymėjo, kad idealios santuokos receptas slypi detalėse. Tai – idealus amžiaus skirtumas, santykių trukmė iki santuokos ir pan.

Mokslininkų teigimu, idealus amžiaus skirtumas stabiliai santuokai yra 2 metų ir trijų mėnesių laikotarpis. Jaunikis turi būti vyresnis už nuotaką.

Pasibaigus romantikos ir aistros etapui, meilę santuokoje reikia palaikyti bučiniais, apkabinimais ir romantiškais vakarais. Turite bent kartą per dieną prisipažinti savo partneriui meilėje ir ne mažiau kaip tris kartus per savaitę mylėtis.

Du kartus per metus reikia surengti staigmeną antrajai pusei ir kartą per metus atšvęsti kokią nors šventę užsienyje.

Tačiau tyrinėtojai perspėja, kad idealiems santykiams be galo svarbu jausti dar ir tam tikrą nepriklausomybę vienas nuo kito: du kartus per mėnesį rekomenduojama pabūti atskirai vienas nuo kito – susitikti su draugais, eiti į koncertus, varžybas ir pan.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *