Turto energija – kaip atsikratyti skurdo ir skolų

Visi nori būti turtingi ir sėkmingi, bet ne visiems tai pavyksta padaryti. Turto energija yra gana paprasta. Yra keletas taisyklių, kaip išbristi iš skurdo ir pradėti padidinti savo pajamas.

Galite naudoti numerologiją pinigų dienoms apskaičiuoti, tačiau tai nereiškia, kad turite būti aktyvūs tik palankiu laikotarpiu. Žemiau aprašyti patarimai padės jums išlikti finansiškai sėkmingiems visada ir bet kokiomis aplinkybėmis.

Atsikratykite šiukšlių

Seni dalykai traukia viską, kas sena. Nauji, atvirkščiai, traukia viską, kas nauja. Taip buvo, yra ir taip bus. Tai yra Visatos pakeitimo dėsnis, kuris rodo, kad jei neatsikratysite senų dalykų, neatsiras naujų. Tas pats gali būti sakoma ir apie senus įpročius, kurie yra žalingi ir nenaudingi. Stenkitės kuo greičiau atsikratyti nereikalingų, senų ir sulūžusių daiktų namuose. Kai suteiksite vietos kažkam naujam, naujas daiktas tikrai atsiras jūsų gyvenime. Taip pat galite apsivalyti, kad pagerintumėte teigiamos energijos srautą namuose.

Būkite dosnus

Čia kalbame ne apie pinigus, o apie kitą, svarbesnį gyvenimo resursą – laiką. Dalinkitės laiku su artimaisiais ir nepamirškite padaryti gerų darbų kolegoms ir draugams. Visata tikrai pastebės jūsų teigiamus poelgius ir dosnumą, todėl bus ir jums dosni. Nepamirškite paaukoti, kad ir kokia kukli auka būtų. Visata tai tikrai pastebės ir atsiųs jums daug finansinės sėkmės.

Geriau renkitės

Geriau nereiškia brangiau. Drabužiai turi būti švarūs, malonūs kūnui ir nevaržantys judesių. Apsirenkite taip, kad jus pamatę žmonės suprastų, jog jaučiatės patogiai ir gerai. Tai labai teigiamai atsilieps jūsų charizmai ir gebėjimui užmegzti naujus ryšius. Finansų ir verslo srityse tai yra nepaprastai svarbu. Be to, pagerės jūsų aura ir atsivers jūsų čakros, o tai teigiamai paveiks jūsų produktyvumą.

Praleiskite laiką su turtingais žmonėmis

Su turtingais ar sėkmingais. Stenkitės kuo dažniau bendrauti su tais, kurie yra geresni už jus, sėkmingesni ir protingesni. Tik tokiu būdu galėsite rasti motyvacijos finansiniam augimui, nes geriau suprasite, kad sunkus darbas atsiperka. Kai žmogus daug bendrauja su tingiomis, vidutiniškomis asmenybėmis, jo energija mažėja. Jis nustoja norėti daugiau, todėl jo pajamos smunka.

Nesiskolinkite pinigų

Šis patarimas tikriausiai atrodo akivaizdus. Tiesą sakant, ne viskas taip akivaizdu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Daugelis žmonių kažkodėl mano, kad skolinti pinigus kam nors arba patiems skolintis yra norma, tačiau taip nėra. Tai lemtinga klaida kiekvienam, norinčiam praturtėti. Žmonės nori viską gauti čia ir dabar, todėl dėl akimirkos laimės yra pasirengę pasiskolinti.

Tai neteisinga, nes kai žmogus kam nors skolingas, jis nėra visiškai laisvas. Skola – tai antkaklis, kurį užsidedame patys. Stenkitės niekam nebūti skolingi.

Suaktyvinkite pinigų zoną namuose

Atsistokite nugara į priekines duris ir pasukite veidą į butą. Turto zona yra kairiajame kampe. Turto zona turi būti švari. Be to, joje neturėtų būti daiktų, kurie atbaido Qi energiją. Tai yra seni daiktai, šiukšlės. Labai svarbu, kad ši vieta būtų apšviesta. Joje galima uždegti citrusiniais vaisiais kvepiančias žvakes. Šią zoną taip pat galite suaktyvinti vandens stichijos galia, pastatant ten akvariumą ar fontaną. Jei butas yra mažas arba dėl kitų priežasčių nėra galimybės įrengti akvariumo ar fontano, galite pakabinti jūros paveikslą.

Nesikalbėkite apie pinigus su nepažįstamais žmonėmis

Jokiu būdu su niekuo neaptarinėkite savo ateities planų, dabartinių reikalų ir tiesiog niekam nepasakokite, kiek turite pinigų, kam juos ketinate išleisti. Pinigai, kaip ir laimė, mėgsta tylą. Žmogus, kuris viską slepia nuo pašalinių žmonių, yra sėkmingesnis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *