Vidinės energijos išsaugojimo taisyklės sunkiu laikotarpiu

Geras poilsis reikalauja daug laiko, todėl daug naudingiau yra tiesiog užkirsti kelią išsekimo ir bejėgiškumo būsenai. Ekspertai papasakojo, kaip bet kuriuo sunkiu laikotarpiu galite išlikti aktyvūs.

Galite perskaityti mūsų patarimus, kaip išvengti bėdų bet kurioje situacijoje ir išlaikyti sėkmę. Kartais nutinka taip, kad net ir patys apdairiausi žmonės vis tiek patenka į sudėtingas situacijas, todėl labai svarbu atsiminti šiame straipsnyje aprašytas rekomendacijas.

Nepersidirbkite

Skamba banaliai, bet tai tikrai geriausias patarimas. Jei turite galimybę dirbti tokiu režimu, kuriame neišeikvosite daugiau jėgų ir energijos nei įprastai, darykite tai. Jei staiga gavote labai sunkią užduotį, neturėtumėte stengtis jos atlikti kuo greičiau. Pirma, galite greitai išeikvoti visas jėgas ir energiją. Antra, galite padaryti aibę klaidų, kurių ištaisymas taip pat pareikalaus daug laiko ir pastangų.

Jei jums sunku, nesakykite to sau

Daugelis žmonių sunkiais gyvenimo laikotarpiais nuolat sau sako „aš pavargau“, „man sunku“, „nebegaliu to padaryti“ ir pan. Tokios frazės neprideda nė kruopelės motyvacijos ir stiprybės. Atvirkščiai, taip įvarote save į kampą ir verčiate save nerimauti, nervintis. Dažniau pasakykite sau ką nors panašaus į „aš galiu susitvarkyti“, „viskas išsispręs“ ir pan.

Valgykite sveiką maistą

Kažkodėl daugelis žmonių sunkiu laikotarpiu poilsio metu stengiasi atsipalaiduoti pasitelkdami žalingus įpročius – pavyzdžiui, alkoholį, greitą maistą. Atvirkščiai, sunkiais laikotarpiais toks gyvenimo būdas bus kiek įmanoma destruktyvus. Stenkitės valgyti ką nors sveiko – daržoves, vaisius. Valgykite daug vitaminų turinčio maisto. Energija labai praverčia. Tai turi būti kažkas natūralaus. Išbraukite iš savo valgiaraščio kavą ir energetinius gėrimus. Taip pat gerkite daugiau vandens.

Stenkitės geriau išsimiegoti

Jūsų čakros labai greitai atsigauna ir kitą dieną toliau dirba įprastu režimu, bet tik tuo atveju, jei miegas buvo teisingas ir sveikas. Pirma, laikykitės rutinos. Neikite miegoti vėlai ir nesikelkite anksčiau nei reikia. Antra, atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje miegate. Apsupkite save maloniais daiktais, prieš miegą išvėdinkite kambarį. Atminkite, kad savaitgalį nepavyks išsimiegoti už visą savaitę.

Atidžiau planuokite darbus

Jūs privalote turėti kiekvienos dienos darbų sąrašą. Tai turėtų būti įprasti darbai, su kuriais galite susidoroti. Nebūtina kelti sau pernelyg sudėtingų ir neįmanomų užduočių. Tvarkaraštyje palikite nedidelius langelius, kad vėlavimo atveju nesinervintumėte ir nesijaudintumėte.

Apsupkite save mėlynais daiktais

Dėvėkite ką nors mėlynos ar turkio spalvos, taip pat stenkitės kuo dažniau žiūrėti į ką nors mėlyno – tai gali būti paveikslėlis kompiuterio darbalaukyje arba paveikslas, kabantis ant sienos. Taip pat gali būti mėlynos sienos biure. Šis atspalvis turi stiprią raminančią aurą. Mėlyna spalva mažina nervinį susijaudinimą ir padeda sumažinti stresą.

Keiskite aplinką

Jei jūsų sunkumai susiję su tuo, kad nuolat keliaujate, tuomet ne darbo valandomis turėtumėte likti namuose, niekur neiti. Jei visą dieną dirbate prie kompiuterio, tuomet laisvu laiku turėtumėte daugiau pasivaikščioti ir atlikti lengvus fizinius pratimus. Jei nuolat bendraujate su žmonėmis, laisvu nuo darbo metu geriau pabūti vienumoje. Jei, priešingai, nuolat esate vienas, susitikite su draugais ir artimaisiais. Tai padės sumažinti stipraus nuovargio tikimybę.

Taip pat ekspertai pataria esant stresui naudoti kvėpavimo techniką ir meditacijas. Neleiskite sau patekti į šią destruktyvią būseną, kad ir koks sunkus būtų tas ar kitas laikotarpis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *