Viso gyvenimo meilė ateina po didžiulės klaidos

Iš savo patirties žinau, kad meilė be atsako – pati baisiausia meilės forma, pati destruktyviausia. Tai būtent tie santykiai, kuriems atiduodame viską, ką turime, o paskui galiausiai suprantame, kad viskas buvo veltui.

Mus sudaužė į milijonus smulkiausių šukių. Pradedame kaltinti save, kodėl pačioje pradžioje nepastebėjome raudono šviesoforo signalo.

Visi mes žmonės, visi darome klaidas. Kartais pasirenkame į save panašius žmones, o paskui iš paskutiniųjų stengiamės juos pakeisti. Matyt dėl to, kad patys nepasiruošę realiam gyvenimui ir turime išmokti dar ne vieną gyvenimo pamoką.

Pati karčiausia patirtis mums duoda pačias vertingiausias pamokas.

Tikriausiai apskritai nevertėtų vartoti žodžio „klaida”, jeigu tas įvykis atskleidžia mums – kas esame, ką mylime ir mėgstame, kas mus gali sužeisti. Galbūt mus tokius gamta sukūrė, kad širdis iš pradžių sudaužome į šukes, kad pasiruoštume tikrajai meilei.

Kai kalbu apie klaidą, turiu galvoje toksiškus santykius. Juos vertėjo nutraukti gerokai anksčiau, nei spėjo atvesti į liūdną finalą ir sudaužyti širdį.

Tačiau dėl nesuprantamos priežasties mes tų žmonių nepaleidome. Ir ne todėl, kad jie, kaip tada atrodė, idealiai mums tiko. Galbūt visgi taip turėjo nutikti. Šitaip gavome progą pažinti visas meilės briaunas ir apraiškas.

Nesvarbu, kiek kartų sugrįžtame ir bandome viską pataisyti – nieko iš to nesigaus. Nes nelemta likimo. Šie santykiai turėjo baigtis. Jų tikslas – supurtyti mus, įstumti į neviltį. Kad kiltų pagaliau noras keisti save ir savo gyvenimą į gerąją pusę.

Išgyjame nuo to ne per vieną dieną, prireiks daug laiko, energijos ir valios, kad užsilaižytume žaizdas. Juk mes žinome, kad esame verti daugiau. Ir kad viso gyvenimo meilė yra kažkur visai greta, laukdama, kada gi pagaliau su ja susitiksime. Išgiję ir pasiruošę gyventi.

Kai išties sutiksime tikrąją meilę, pamiršime visas abejones, problemas ir bemieges naktis. Ta meilė bus rami ir rūpestinga. Ją sutikę, suprasime, kodėl visi ankstesni santykiai baigėsi žlugimu.

Nes viskas, ką patyrėme ir įveikėme, visos tos nesėkmės, skausmas, tiesia mums kelią link žmogaus, kuris skirtas būtent mums. Tikroji meilė leidžia mums būti savimi ir atskleisti pačias geriausias savo savybes.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Viso gyvenimo meilė ateina po didžiulės klaidos”

  1. KAD ir KAIP tolerantiskas ir atsidaves esi….Neimanoma zmogaus kito nusipiesti..Mes Visi Vienetiniai…Musu Jausmus,ir supratimo APIE Meile…. labai keicia,itakoja Laikmetis…net labai……Bet Meile Tai Jausmas…Ir Kol mes Dar ne Robotai …dar Ne….Mylekimir Semkime patirties..Skirkimes…..Vel mylekime…SVARBU Neatsisakyti Jos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *