Vyras turi “išsiabejoti” dar iki vestuvių

Štai jūs susitikinėjate su vyriškiu. Viskas puikiai klostosi. Tačiau kažkuriuo momentu, kai jau pradedate kalbėtis apie bendrą ateitį ar netgi vestuves, vyras kažkaip nuo jūsų ima ir atitolsta. Puolate į paniką, nesuprantate, kas jam pasidarė, kas čia apskritai vyksta, juk viskas buvo taip puiku! O aš jums paaiškinsiu, kas čia vyksta.

Vyrui kilo noras “pasislėpti urve”, kad galėtų priimti kažkokį galutinį sprendimą. Kitaip sakant, jam dabar prasidėjo abejonių etapas. Abejonių dėl jūsų bendros ateities. Ir dėl to jis nori susigaudyti savyje ir suprasti, ar būtent jūs esate toji moteris, kurią jam norėsis matyti greta savęs visą likusį gyvenimą.

Ir tai absoliučiai normalu.

Šis etapas – be galo svarbus santykiuose. Juk jeigu vyras “neišsiabejos” dar iki vestuvių, tai jis, greičiausiai, pradės abejoti jau susituokęs. O tai – žymiai blogiau, štai ką jums pasakysiu. Dėl to nereikia daryti spaudimo, reikalauti ir versti. Tiesiog duokite šiek tiek laiko, kad jis galėtų gerai pagalvoti apie visa tai savarankiškai.

Juk jūs tikriausiai suprantate, kad tai išties labai svarbus ir rimtas sprendimas, kuris pakeis visą tolimesnį gyvenimą? Štai ir vyriškis tai labai puikiai supranta. Dėl to jam ir prireikia šiek tiek laiko, kad išsiaiškintų, jog viskas klostosi taip, kaip reikia ir kad jis pats nori jus vesti ir nugyventi su jumis visą likusį gyvenimą.

Tačiau būtina turėti galvoje ir tokį variantą, kai vyriškio abejonės baigsis tuo, jog jis paprasčiausiai išnyks iš jūsų gyvenimo. Tai reiškia tik viena – vyras suprato, kad dar nepasiruošęs. Arba, galbūt, jūs visai ne ta moteris, dėl kurios jam norisi atsisveikinti su viengungišku gyvenimu ir įveikti visas savo baimes, susijusias su įsipareigojimais bei atsakomybe, be kurių negali būti jokios santuokos.

Tai nėra nei blogai, nei gerai – tai tiesiog faktas, kurį reikia priimti. Ir jeigu situacija susiklostys būtent taip, gerai būtų mintyse padėkoti tam vyriškiui už viską, kas buvo gero. Ir žengti toliau. Žengti pasitikti to, kuris, šiek tiek paabejojęs, visgi savarankiškai nuspręs, jog jūs ir esate būtent ta moteris, kurios jis taip ilgai ieškojo. Ir tada jis vėlgi savarankiškai priims sprendimą pasipiršti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *