Vyriškos meilės pasireiškimai, kurių nepastebime po ilgų santuokos metų

Psichologai išskiria septynis pagrindinius santykių etapus. Per savo gyvenimą sutuoktiniai įveikia nelengvą kelią nuo beprotiško įsimylėjimo iki tikrosios meilės. Ir štai, po daugelio santuokos metų, kartu su įsitikinimu, jog jūs visiškai sutvarkėte bendrą buitį, kad sukūrėte kupinus tarpusavio supratimo, nesuardomus santykius, į galvą atsėlina mintys – ar myli mane jis kaip ir anksčiau, o gal tai viso labo įprotis?

Pateikiame sąrašą tų iš pirmo žvilgsnio nepastebimų dalykų, kurie padės įveikti krizę ir primins, jog vyras myli jus lygiai taip pat stipriai, kai ir anksčiau.

Nepastebimas rūpinimasis

Puodelis kavos, laukiantis jūsų ryte virtuvėje, švelniai jus apgaubiantis pledas šaltą vakarą. Ar visada atkreipiame dėmesį į tokius, iš pirmo žvilgsnio, kasdieninius ir įprastus dalykus? Susimąstykite minutėlei apie tai. Jokie vedybiniai įsipareigojimai negali priversti vyro galvoti apie jūsų komfortą ir išreikšti savo tikruosius jausmus kasdieninio rūpinimosi forma.

Atsakomybė už šeimą

Harmoninguose santykiuose abu sutuoktiniai žengia per gyvenimą petys į petį, pasidalindami atsakomybę už bendrą šeimos židinį. Mylintis vyras nesprunka, horizonte pamatęs tamsius problemų debesis, jis eikvoja jėgas jų sprendimui, rūpinasi finansine šeimos gerove netgi po ilgų drauge santuokoje nugyventų metų.

Meilė smulkiems trūkumams ir humoro jausmas

Mylimame žmoguje mums patinka netgi jo trūkumai, o nemylimame erzina net nuostabiausia charakterio bruožai. Ir tikrai – praeina daug metų, daug įvairiausių įvykių, kol partneriai pagaliau susigyvena su vienas kito sudėtingais charakteriais. Ir ne šiaip išmoksta juos kęsti. Trūkumai pradeda atrodyti kaip mielos smulkmenos. Jei pastebėjote šypseną vyro lūpų kampučiuose, kai jau šimtą devyniasdešimtą kartą nesugebėjote priparkuoti automobilio, arba svaidotės juokeliais iš vonios, nors jau pusvalandį vėluojate į svarbų susitikimą, tai pastraipos pradžioje parašyti žodžiai – apie jus.

Jis dalinasi savo išgyvenimais

Santuoka pagrįsta pasitikėjimu. Šita banali, tačiau svarbi tiesa žinoma kiekvienam, juk būtent pagal pasitikėjimo laipsnį galima spręsti apie partnerių artumą. Jei sutuoktinis dalinasi su jumis savo išgyvenimais, nebijodamas likti nesuprastas, reiškia, jūs jam esate svarbus palaikymas.

Bučiniai ir apsikabinimai

Taip, viskas genialiai paprasta – neverta abejoti vyro meile, jeigu jam kaip ir anksčiau malonūs jūsų prisilietimai, jeigu jis nepamiršta atsidėkoti už skanią vakarienę bučiniu ir stipriai jus apsikabina po ilgo išsiskyrimo.

Pagarba jūsų asmeninei erdvei

Jums kaip ir anksčiau malonu leisti drauge laiką, tačiau mylimas vyras ir toliau gerbia jūsų teritoriją, interesus ir pomėgius.

Sutuoktinio elgesys geriau už visus žodžius atskleidžia jo tikruosius jausmus. Tos smulkmenos, kurios, bėgant metams, tampa įprastomis ir netgi nepastebimomis – tai ir yra tikros meilės pasireiškimai. Kad susigrąžintumėte buvusius jausmus, kartais pakanka pažvelgti į santuokinę kasdienybę kitu kampu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *