Žaviausios moterys pagal Zodiako ženklą

Kai kurios moterys yra tiesiog apdovanotos vidiniu ir išoriniu žavesiu. Jos veda vyrus iš proto. Astrologai atskleidė, po kuriais Zodiako ženklais jos gimė. Tokios moterys verčia vyrus imtis neapgalvotų veiksmų. Jos tikros karalienės.

5 vieta

Penktąją reitingo vietą užima Svarstyklių ženklo moterys. Iš pirmo žvilgsnio jos ramios, nuolankios. Tačiau kuklumas ir patiklumas yra kaukė, po kuria slepiasi velnias. Jos lengvai jus užkerės, įvilios į savo pinkles ir privers pildyti užgaidas. Svarstyklių ženklo moterys yra klastingos. Šių moterų ginklai yra gudrumas, manipuliavimas ir meilikavimas. Dėl to jos visada pasiekia tai, ko nori.

4 vieta

Vidinė Avino ženklo moterų energija pastūmėja jas impulsyviems veiksmams. Šio ženklo atstovėms meilė – ugnis, po savęs paliekanti tik pelenus. Jei ši moteris įdėmiai pažvelgė į jus, būkite tikri, kad jums nepavyks pabėgti. Jas domina isteriški asmenys, tad jos atitinkamai elgiasi. Jei norite šalia matyti švelnią moterį, ji tokia ir taps. Beprotybė jus įkvepia, taip pat ir ją. Šio ženklo atstovės gali būti skirtingos.

3 vieta

Jaučio ženklo moterys yra apdovanotos charizma, išmintimi, intuicija ir nepaprasta išvaizda. Tarp daugelio vyrų jos lengvai randa savo auką. Aplink šio ženklo atstoves visada yra daug gerbėjų, tačiau jos sustos ties tuo, kuris joms kelia aistrą. Jaučio ženklo moterys vienu žvilgsniu gali pritraukti vyrą ir lengvai jį privers paklusti.

2 vieta

Liūto ženklo moterys ieško gero partnerio. Šio ženklo atstovės niekada nežiūrės į paprastą vyrą. Šalia savęs jos mato įdomų, tikslingą, savimi pasitikintį kompanioną. Išdidumas yra jų kraujyje. Liūto ženklo moterų ypatumas yra turtingas vidinis pasaulis ir moteriškumas. Jos supranta savo sugebėjimus ir gerai jais naudojasi.

1 vieta

Skorpiono ženklo moterys apdovanotos neįprasta moteriška jėga ir precedento neturinčia energija. Užtenka vieno žvilgsnio, kad jos sukeltų jaudulį, baimę, skausmą ar aistrą, meilę. Prieš Skorpiono ženklo moters žavesį net Skorpiono ženklo vyras sunkiai gali atsispirti. Šio ženklo atstovės vilioja vyrus ir juos valdo. Jos puikiai atrodo tiek vilkėdamos suknelę, tiek apsirengusios sportinius drabužius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *