Visata specialiai siunčia mums tokius žmones, kurie atspindi mus. Tai reikalinga, kad mes galėtume geriau suprasti patys save. Jeigu jus traukia kokia nors kito žmogaus savybė, vadinasi, ji būdinga ir jums.
Visi žmonės yra vienas kito veidrodžiai ir kiekvienas stengiasi surasti pasiteisinimą savo elgesiui, kad tik neprisipažintų, jog pats elgiasi taip pat kaip ir tie žmonės, kurie jį kritikuoja. Prisiminkite seną posakį: „Mato krislą kito akyje, bet nepastebi rąsto savojoje“.
Atidžiai stebėkite žmones, kurie yra šalia jūsų, ir daug sužinosite apie save. Jeigu esate nepatenkinti savo aplinka, vadinasi, esate nepatenkinti savimi, ir atvirkščiai.
Visatos taisyklės
1. Toks tokį traukia, toks tokį gimdo.
Jeigu jums blogai, tai jūs užjaučiate kitus nelaiminguosius, kita vertus, jūs gimdote šitas nelaimes. Jeigu jums teikia malonumą, kad kitam kažkas nesiseka, vadinasi, jūs praradote sugebėjimą mylėti. Žiūrėkite į žmones su pagarba ir nuoširdžiai džiaukitės, kai jiems viskas gerai.
2. Jeigu žmogus yra linkęs konfliktuoti, tai tokius jis mato aplinkinius.
Toks žmogus traukia į save nemalonumus, nes pats agresyviai nusiteikęs prieš aplinkinį pasaulį. Tokiam „tironui“ nuolat pasitaikys „aukos“. Jeigu jus kas nors įskaudino, nekeršykite, verčiau padėkokite jam. Visata pati pasirūpins, kad kiekvienas gautų pagal nuopelnus. Įsidėmėkite: ne kiti žmonės skaudina jus, o jūs leidžiate jiems taip elgtis su savimi.
3. Į aplinkinius reikia žvelgti su meile.
Meilei būdinga galinga energija. Tada žmonės, kurie yra aplink jus, geriau jaučiasi Jeigu pastebite, koks pasaulis gražus ir nuostabus, vadinasi, taip žiūrite į save. Jeigu žavitės kito žmogaus gerumu, tada jums būdinga ta pati savybė.
4. Nusigręžus nuo veidrodžio, neįmanoma išspręsti problemos.
Jūs paprasčiausiai pereisite nuo vieno veidrodžio prie kito. Todėl jeigu situacija kartojasi, pasistenkite surasti priežastį savyje.
5. Jeigu norite, kad kitas pasikeistų, teks pradėti keistis pačiam.
Tik tada, kai mes patys pasikeičiame savo elgesį ir požiūrį, aplinkiniai stengiasi prisitaikyti.
6. Jeigu kils noras ką nors kritikuoti, sustokite.
Kai norėsite ką nors kritikuoti, pasinaudokite paprastu būdu: pagalvokite apie frazę, kurią norite pasakyti ir vietoj „tu“ įstatykite į ją „aš“. Tada viskas sustos į savo vietas, ir jūs suprasite, su kokia asmenine savybe jums reikia padirbėti.
Nemalonioje situacijoje pažvelkite į save supratingai, be priekaištų ir pasmerkimo, tada toks ims gimdyti tokį, ir pasaulis nusišypsos jums.