Zodiako vyrai, nemokantys uždirbti pinigų

Vyras gali būti patrauklus, galantiškas, dosniai dovanoti dovanas. Bet tai visai nereiškia, kad jis moka uždirbti pinigus. Todėl damoms reikia gerai pagalvoti, prieš susisaistant santuokos saitais su vienu ar kitu žmogumi.

Dvyniai. Kur padėjai pinigus?

Su šiuo vyru dėl nieko negali būti tikra. Vien hipotetiškai Dvyniai moka uždirbti pinigus, bet greitai juos praranda. Šie vyrukai gyvena pagal principą „pinigai turi suktis apyvartoje“, pamiršdami apie jų kaupimą. Pas Dvynius nerasime santaupų juodai dienai, nes jų tiesiog nėra: visi jų pinigai gali sutilpti į švarko kišenėlę. Finansiniai resursai arba „sukasi“, arba skiriami skoloms grąžinti, arba beprotiškai švaistomi. Verslo organizatoriai iš Dvynių taip pat išeina prasti: jų interesai pernelyg dažnai keičiasi. Apsistoti ties kuriuo nors vienu reikalu jie tiesiog negali. Būtent todėl jie taip dažnai keičia profesijas ir darbovietes.

Bet didžiausias jų trūkumas lieka išlaidavimas. Jie kategoriškai nemoka elgtis su savo pinigais (priešingai, nei su svetimais). Perka visokį šlamštą vietoj vertingų daiktų. Prikemša šaldytuvą brangaus maisto po kiekvieno atlyginimo. Vietoj investicijų į perspektyvų išsilavinimą gali atiduoti pinigus šarlatanams, kad šie „išmokytų“ juos gyventi. Jiems norisi viską pasiekti greitai ir be mažiausių pastangų. Todėl šių vyrų negalima palikti vienų – numirs iš bado.

Svarstyklės. Bejėgiai pagalbininkai

Skamba paradoksaliai, bet Svarstyklių ženklo atstovus galima pavadinti idealiais pagalbininkais. Jie pasirengę viskam dėl visuomenės (valstybės, kompanijos, šeimos) gerovės. Jeigu iš jų atimsi šią galimybę padėti, jie akimirksniu taps bejėgiai. Savarankiškai (sau) uždirbti jie nemoka. Pelną gauti jiems ypač sunku. Be to, šių vyrų galvoje yra kvailas stereotipas, kad tikras dailininkas turi būti alkanas, savanoris – neturtingas, teisėjas – geras ir t.t. Apie tai, kad žmogus turi būti profesionalus, jie kartais kažkaip pamiršta.

Vyrui Svarstyklėms gali pasisekti tik tuo atveju, jeigu jis atrado sau vietą tarpininkavimo veikloje. Tai gali būti aktoriaus, teisininko, diplomato, pardavėjo profesija. Visur, kur reikia derėtis, prekiauti oru. Bet net ir tuo atveju jiems reikės tvirtos rankos, nukreipiančios jų veiksmus. Svarstyklių naudai galima pasakyti tik tai, kad uždirbtų pinigų jie niekada neslepia. Arba leidžia juos gražiems ir stilingiems dalykams, arba ištikimai neša savo partnerei.

Vandenis. Dukart du – penki

Ir nors nusišauk. Užsispyrę Vandeniai absoliučiai nemoka skaičiuoti. Jie nuoširdžiai tiki, kad pinigai pas juos turi ateiti patys. Savo jėgas jie visada stipriai pervertina. Šio Oro ženklo vyrai apskritai nenori galvoti apie pinigus. Jų sritis – aukštos materijos, genialios idėjos. O žemiškais darbais tegul užsiima kiti, netgi moterys, partnerės. Šie vaikinai išties moka sugalvoti ryškius dalykus. Moka sukurti gražius šedevrus vienoje ar kitoje srityje. Bet iš to uždirbti jiems nelabai pavyksta.

Viršininkai iš jų vidutiniški, o verslininkai – dar blogesni. Vandeniai iš principo nekenčia sistemos, griežtų rėmų. Jiems reikia laisvės, improvizacijos. Todėl su pinigais vyrai išsiskiria lengvai, nesusimąstydami apie pasekmes. Dauguma vyrų iki žilos senatvės gyvena su skolomis po kaklu. Tuo pat metu išdidžiai sėdėdami stalo gale ir svarstydami apie aukštus dalykus. Jiems iš tiesų paprasčiau rasti finansiškai apsirūpinusį partnerį, nei pabandyti uždirbti savarankiškai.

Žuvys. Palaimintieji

Ir minkštakūniai. Žuvys pernelyg sudėtingos, kad būtų galima vienareikšmiškai nusakyti jų esmę. Šie vyrai puikūs šeimos žmonės, nuostabūs meilužiai, šaunūs auklėtojai. Bet uždirbti pinigų jie nemoka. Visiškai. Bet koks jų verslas iš karto sudega. Bet koks bandymas investuoti baigiasi pinigų praradimu. Jų išgirtoji intuicija galioja tik gyviems žmonėms iš artimo rato. O popierėliai niekaip nerezonuoja, nepasiduoda hipnozei.

Todėl piniginiais klausimais dažnai rūpinasi šių vyrų partnerės. Be savo moterų palaikymo Žuvys greitai praranda pasitikėjimą savo jėgomis, nusmunka į socialinių laiptų apačią. Jiems nepakanka sveikų ambicijų, agresyvaus atkaklumo. Jie pernelyg minkšti šiam kapitalistiniam pasauliui.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *