Zodiako ženklai, kurie bučiuojasi geriausiai – kas jie?

Kas įvaldė šį meną?

6 Svarstyklės (rugsėjo 23-spalio 22 d.)

Svarstyklės širdyje yra žavios ir romantiškos. Jos gali bučiuotis valandų valandas ir nenuobodžiauti. Jų meilė pusiausvyrai atsispindi ir jų bučiavimosi stiliuje.

„Jie yra dėmesingi ir stengiasi, kad jų partneris taip pat dalyvautų ir mėgautųsi akimirka, kaip ir jie, – sako „Nomadrs” astrologė Raquel Rodriguez, – Dažniausiai Svarstyklių bučinio tikslas yra abipusis malonumas ir bendros patirties kūrimas.”

5 Skorpionas (spalio 23-lapkričio 21 d.)

Skorpionai garsėja intensyvumu; tačiau kalbant apie bučinius, tai jiems išeina į naudą.

Žurnale „Indielogy Magazine” astrologijos apžvalgininke dirbanti Bella Nguen aiškina, kad Skorpionai dėl savo gundančio stiliaus ir magnetiškos asmenybės išlaisvina žiaurų jausmingumą. „Jie garantuotai privers savo partnerį nusilpti, – sako ji.

Šiai minčiai pritaria ir Tara Bennet, „Mediumchat” astrologė ir dvasinė trenerė: „Jų bučiniai kupini troškimo ir ugnies, kuriais siekiama baigties tarp paklodžių”.

4 Žuvys (vasario 19-kovo 20 d.)

Žuvų bučinys yra toks pat svajingas, kaip ir visi kiti. „Ilgas, ilgai trunkantis ir nuoširdus: Žuvys mėgsta neskubėti ir nieko nemėgsta labiau nei popietę intensyviai bučiuotis”, – sako Bennet.

Dėl jų dvasingos asmenybės santykiai su Žuvimis dažnai neapsiriboja vien fiziniais. Rodrigesas sako, kad bučinys su Žuvimis yra tarsi poetinis dialogas, kupinas emocijų ir gilaus ryšio jausmo.

3 Šaulys (lapkričio 22-gruodžio 21 d.)

Kaip drąsus ir koketiškas ugnies ženklas, Šaulys be jokių skrupulų siekia to, ko nori, įskaitant bučinį. Juk tai nuotykis, kurio šie žmonės siekia, ir jie turi pasitikėjimo savimi, kad jį paremtų.

„Jei jie tai pajus, jie tiesiog pasilenks, kad ir kur būtų, – sako Bennet. „Jų aistrą pajusite vos tik jūsų lūpoms prisilietus”.

2 Liūtas (liepos 23-rugpjūčio 22 d.)

Kasdieniame gyvenime energingi Liūtai moka įnešti aistros ir dramos, tas pats pasakytina ir apie bučinius. „Jiems patinka vadovauti, – sako Nguen.

Vienintelis Liūto bučinys gali lengvai virsti didele meilės išraiška. Nors Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, Rodriguezas pažymi, kad jiems iš tiesų patinka, kai jų partneris jaučiasi ypatingas ir geidžiamas.

1 Jautis (balandžio 20-gegužės 20 d.)

Jaučiai neturi problemų būti šiek tiek jautrūs. Jų meilė fiziniam malonumui ir jausmingumas lengvai paverčia juos geriausiais Zodiako bučiuotojais.

Rodrigesas pastebi, kad jie neskuba ir stengiasi mėgautis kiekviena akimirka, o visą dėmesį ir meilę partneriui skiria bučiniais, kurie yra puikus švelnumo ir intensyvumo derinys.

„Jaučio bučinys – tai ne tik fizinis veiksmas, bet ir būdas užmegzti gilų ryšį ir bendrauti be žodžių”, – priduria ji.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *