Zodiako ženklai, kurie kabinasi į negerus partnerius, nes bijo likti vieni

Ne visų porų santykiai susiklosto laimingai. Tačiau ne visada lengva nutraukti varginantį ryšį ir ryžtis vienam žengti savo keliu.

Kai kurie Zodiako ženklai net pagal horoskopą yra linkę prisirišti prie netinkamų partnerių ir kentėti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Išsiskyrimas su toksišku partneriu švelnioms Svarstyklėms gali būti nemenkas iššūkis. Šio ženklo atstovai pastebi pavojų dažniausiai tada, kai praeina daug laiko ir ryšys tampa gana stiprus.

Svarstyklės gali kentėti ir svyruoti ilgą laiką, kol galiausiai padarys galą negeriems santykiams . Jos turi būti 100% įsitikinusios savo sprendimo teisingumu. Tačiau kai jos pasakys „ne“, kelio atgal tikrai nebebus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Labai retai Skorpiono ženklo žmonės užmezga toksiškus santykius, nes yra itin intuityvūs ir netoleruoja meilužių prievartos. Tačiau susitikę su kitu Skorpionu jie prisiriša prie partnerio labai stipriai. Tai suprantama – juk jų esmė tokia panaši. Jei jie nuspręs išeiti ir palikti partnerį, jie turės pripažinti, kad jų pačių meilė taip pat buvo toksiška.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nepaisant viso pragmatiškumo, Avinas gali atsidurti sunkiuose santykiuose su netinkamu partneriu. Nors protas liepia nutraukti skausmingą sąjungą, šis Ugnies stichijos ženklas garsėja savo atkaklumo. Jis gali stengtis nepastebėti nedoro partnerio elgesio tol, kol yra įsitikinęs, kad su tuo žmogumi geriau nei be jo. Kai tik šis įsitikinimas pasikeičia, Avinas dingsta be žinios.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *