Zodiako ženklai, kurie negali gyventi be prabangos

Žmonių gyvenimo prioritetai skiriasi. Vieni siekia dvasinių dalykų, savirealizacijos, karjeros ar šlovės, o kai kuriems svarbiausia yra materialinė gerovė ir prabanga.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis yra brangių prekių ženklų mėgėjas. Jeigu jis perka apatinius, tai tik firminius. Jo batai ir lūpų dažai – tik garsiausių firmų. Apskritai Jautis renkasi tik brangius dalykus, įskaitant ir maistą. Visi produktai turi būti iš gurmanams skirtų parduotuvių. Jaučiui geriausia dovanoti ne dovaną, o pinigus, kitaip galite neįtikti šiam Zodiako ženklui.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Arogantiškąjį Liūtą turi supti tik liuksusiniai daiktai. Nepaisant to, parduotuvėje gali išleisti pinigus ne tik sau, bet ir brangiam žmogui. Mat dosnumą jis laiko karališku bruožu. Jis nešykštėdamas nupirks kitam dovaną, jei pamatys patinkantį daiktą. Liūtas mėgsta patogų ir prabangų gyvenimą. Tačiau jis moka ir užsidirbti, todėl niekada nebankrutuos. Kai šis Zodiako ženklas turi finansinių sunkumų, jis gali derėtis ir aiškintis, kuriose parduotuvėse taikomos nuolaidos ar yra geresnių prekių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis – dar vienas gražių dalykų mėgėjas, bet galintis būti kuklus, kai reikia. Ryškiausi jo bruožai yra atkaklumas, užsispyrimas ir darbštumas. Jis sunkiai triūsia tik dėl savo materialinės gerovės. Šio ženklo atstovai pirks tik prabangius daiktus. Ožiaragis gali kelis mėnesius mažinti savo pirkinių sąrašą, kad sutaupytų pinigų tam, kas jam patinka. Tada jis ilgai internete nagrinės prekes, suras, kur geidžiamas daiktas parduodamas už palankiausią kainą, ir tik tada pirks. Ožiaragis ir impulsyvus pirkimas – nesuderinami dalykai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis mėgsta brangius elektroninius prietaisus, naujausią techniką ir egzotiškas keliones. Jeigu rinkoje pasirodė naujas išmaniojo telefono modelis, Vandenis nelauks, kol jis atpigs. Jis gali atsisakyti brangaus maisto ar firminių drabužių, kad įsigytų kokią nors technikos naujovę.

Taip pat Vandenis negali atsisakyti įdomių kelionių. Jis sugeba surasti būdą gauti tai, ko nori, ir sugeba nelikti be cento.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės išsiskiria subtiliu skoniu. Jos siekia harmonijos su visu pasauliu, trokšta, kad visur viešpatautų gėris ir grožis. Svarstyklės yra gražių dalykų mėgėjos, bet jos niekada nepasiduos reklamos įtakai ir nesivaikys žinomų prekės ženklų. Nepaisant ypatingų dalykų pomėgio, Svarstyklės puikiai apsiperka ir mažose parduotuvėse. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi įgimtu stiliaus ir elegancijos jausmu, todėl bet koks kokybiškas daiktas aprangoje ar namų interjere tampa ypatingu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *