Zodiako ženklai, kurie nelinkę taupyti pinigų

Žmonės skirtingai elgiasi su pinigais, Vieni moka valdyti savo finansus, kiti neprotingai išlaidauja. Penkių Zodiako ženklų atstovai nelinkę taupyti pinigų, ypač sau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – kokybę vertinantis ženklas. Jo spinta pilna stilingų drabužių ir brangių aksesuarų. Jis nesiekia kitiems įrodyti savo statuso išlaidomis, o tiesiog mėgsta apsupti save kokybiškais daiktais. Jei norite pamaloninti Jautį dovana, pagalvokite apie kokybiškus ir praktiškai panaudojamus dalykus, nes ne kiekviena dovana tinka Jaučio skoniui.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas yra kilniaširdis ir mėgsta apdovanoti brangius žmones. Jis ne tik leidžia sau, bet ir negaili pinigų dovanoms kitiems. Jis teikia pirmenybę kokybei ir stiliui, tačiau išlaiko asmeninių išlaidų ribas. Jam svarbu išsaugoti finansinį stabilumą, kad galėtų likti patenkintas pats ir įtikti savo artimiesiems.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui pinigai – priemonė įgyti naujų patirčių ir nuotykių. Jis nėra linkęs taupyti, mieliau savo finansinius išteklius nukreipia į keliones ir šviesias gyvenimo akimirkas. Jei reikia patarimo keliaujant ar organizuojant puikius renginius, kreipkitės į Šaulį – jis pakonsultuos kaip tikras ekspertas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis gali atrodyti racionalus, tačiau jis nesidrovi išlaidauti sau, ypač jei daiktas ar paslauga jam atrodo būtina. Jis gali praleisti mėnesius ar net metus ieškodamas brangių pirkinių, kurie, jo manymu, turės ilgalaikę naudą ar emocinę vertę. Jis stengiasi logiškai pateisinti savo pasirinkimą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui būdingas išrankus skonis. Apsipirkdamas jis būna linkęs pirmenybę teikti pažangioms ir naujoviškoms technologijoms ir daiktams, o ne prabangiems firmos ar prekės pavadinimams. Jis nori leisti pinigus, kad pagerintų savo gyvenimo kokybę, tačiau tai daro gana išmintingai, sutelkdamas dėmesį į svarbius savo gerovės aspektus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *