Zodiako ženklai, kurių simpatiją pelnyti būna sunkiausia

Sakoma, kad reikia surasti tinkamą raktą į kito žmogaus širdį, kad galėtume su juo užmegzti nuoširdžius santykius. Tačiau yra Zodiako ženklų, prie kurių nepavyks lengvai prieiti. Kad laimėtume jų palankumą, vieno rakto neužteks. Gali prireikti viso raktų ryšulio.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai pritraukia potencialius partnerius savo paslaptingu nuošalumu. Iš išorės atrodo, kad jie yra per šalti ir abejingi, kad jiems iš principo nebūdingi jokie dvasiniai impulsai. Bet tai tik maskuojantis skydas. Vidinis Skorpiono pasaulis yra nepaprastai gilus. Jo nepažįsta net jis pats. Būtent ši gelmė ir daro šio Zodiako ženklo atstovus įdomiais ir patraukliais žmonėmis.

Dažniausiai jie tai žino ir tuo naudojasi manipuliuodami kitais. Bet tai nereiškia, kad jie nemoka mylėti ir jausti iš tikrųjų. Jie nelinkę pramogauti, bet gali suartėti tik su dvasiškai artimu žmogumi. Pastarasis turi būti sąžiningas, atsidavęs ir gilus, o svarbiausia – nebijoti demonų, gyvenančių Skorpiono viduje. Banalūs, pernelyg paprasti ir tušti personažai vargu ar bus įdomūs Skorpionui. Jis mieliau praleis daug laiko su įdomiu ir tinkamu asmeniu, negu švaistys savo resursus nevertiems.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovams svarbu būti ištikimiems sau ir unikaliems. Jiems būdingas ekstravagantiškumas – išorinis ir vidinis. Šia savybe jie nesipuikuoja ir būna nuoširdūs. Sielos gilumoje jie šiek tiek priešinasi kitiems, bet ne karingai. Vandeniai yra draugiški, su jais gana lengva bendrauti – jie labai įdomūs ir paslaugūs draugai. Vandenis niekada neatsisakys nepriklausomybės siekio. Tačiau toliau už draugystę su juo nueiti nelengva. Norintiems suartėti su Vandeniu būtina pereiti draugystės etapą, tapti tikrais bendraminčiais, priimti visas Vandenio keistenybes ir leisti jam būti šalia. Savo ruožtu Vandenis vargu ar išsiskirs su savo savarankiškumu. Mat jam atrodo, kad santykiai tikrai atims iš jo nepriklausomybę. Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jis vengia per daug suartėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Astrologai Šaulį apibūdina kaip vieną labiausiai laisvę mėgstančių Zodiako atstovų. Jis išsiskiria savo intelektu ir įvairiais interesais. Paprastai tokie žmonės ne itin mėgsta kitų nurodymus ir pamokymus, nes patys imasi mokytojo ir moralės sergėtojo vaidmens.

Šaulys gali nepaisyti kitų jausmų, periodiškai prislėgti kitą savo tiesmukiškumu ir net tam tikru storžieviškumu. Šis Zodiako ženklas siekia išvengti stiprios įtakos iš išorės, todėl net ir artimuose santykiuose išlaiko atstumą.

Po Šaulio ženklu gimę žmonės užima gana aktyvią gyvenimo poziciją, mielai leidžiasi į nuotykius, tačiau tai visiškai nereiškia, kad jie yra pasirengę su kuo nors nuoširdžiai bendrauti. Tai ne tie žmonės, kurie tyčia sieks artimumo besikuriančiuose santykiuose, verčiau apsimes subtiliais psichologais ir bandys suvokti kito sielos sandarą, kad galėtų manipuliuoti. Jiems daug svarbiau, kad išrinktasis priimtų juos tokius, kokie jie yra, ir pats prisiderintų prie jų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Rimti glaudūs santykiai šio Zodiako ženklo atstovams dažnai yra skaudi tema, ypač jų partneriams. Žmonės, siekiantys palenkti į savo pusę Dvynius, nori, kad šio Zodiako ženklo atstovų dėmesys būtų nukreiptas į juos. Tačiau tai beveik neįmanoma, nes Dvynių dėmesys yra visur.

Juos traukia viskas, kas yra neįprasta, nauja ir įdomu, tačiau greitai nusibosta, kai tampa įprasta. Tada Dvyniai pradeda ieškoti kažko kito. Šio Zodiako ženklo atstovai nesugeba stipriai prisirišti, nes jiems tai reikštų, jog reikia nustoti bėgioti iš vienos pusės į kitą ir pradėti judėti kryptingai. Su šio Zodiako ženklo atstovais lengva susidraugauti ir rasti daug sąlyčio taškų, tačiau sunku pasiekti stabilumą santykiuose. Geriau paleiskite juos visai – jeigu jie jumis susidomės, tai sugrįš patys.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *