10 protingo žmogaus požymių

Originalas

Manote, kad esate protingesni už kitus? Būkime nuoširdūs, kas nenori būti pats protingiausias? Pabandykime išsiaiškinti, koks yra iš tiesų protingas žmogus, iš kurio visi galėtume pasimokyti. Ar žmogus protingas, ar ne, galima atskirti pagal tam tikrus bruožus. Štai jie.

1. Jie kalba ne tiek daug, kiek daro. Tiesiog jie žino, kad tik klausydamiesi kitų jie tampa protingesni.

2. Jie žino daugybę kitų dalykų, ne tik tuos, kuriuose specializuojasi. Jų talentas – kad jie nuolat domisi tuo, ką daro kiti žmonės.

3. Jei vikriai žongliruoja darbu, namais ir savo asmeniniais interesais. Ir niekada nepavargsta išlaikydami šį balansą. Jiems kažkaip pavyksta visu 100 proc. susitvarkyti su tuo, ką daro, vienu metu ir iš karto visuose frontuose.

4. Jie domisi aktualia informacija. Nors ne visada, bet dažnai jie peržiūri socialinių tinklų juostas ir populiarius tinklalapius, kad nepraleistų jokios aktualios informacijos, jie žino pasaulines madas ir visuomenės nuotaikas.

5. Net tada, kai jų gyvenime viskas vyksta ne taip, jie nesiliauja šypsotis. Protingi žmonės niekada nebus šokiruoti dėl to, kas įvyko, nes protingos smegenys pateikia jiems galimos įvykių eigos variantus anksčiau, jei spėja įvykti kas nors bloga.

6. Jie žino, kad paprastai būna patys protingiausi žmonės kambaryje, bet nešvaisto savo laiko tą įrodinėdami. Tačiau jie padarys viską, ką įmanoma, jeigu pamatys, kad gali dar ką nors kambaryje padaryti tokiu pat protingu, kaip jie.

7. Jeigu jie yra vadovai, padarys viską, ką įmanoma, kad žmonės, su kuriais jie dirba, taptų protingesni, labiau bendraujantys ir populiaresni, nei jie patys savo kolektyve. Jie nėra grėsmingi, nes žino, kad protas yra bendradarbiavimas. Dėl tos priežasties jie stengiasi įsitikinti, kad jų bendradarbiai būtų protingesni už juos.

8. Jie turi slaptų įgūdžių, kurių niekada neatskleidžia tol, kol nereikia. Jie nejaučia poreikio demonstruoti visas savo galimybes, kad įrodytų esantys geresni už kitus.

9. Jie gali neturėti ar turėti brangų išsilavinimą. Kai jie šalia jūsų, jūs niekada nesužinosite, koks jų išsilavinimas, kol neatversite jų gyvenimo aprašymo.

10. Jie niekada, niekada ir jokiomis aplinkybėmis nepastatys jūsų į kvailio vietą, net jeigu jiems bus lengva tą padaryti. Jie žino iš karčios patirties, kad statantys ką nors į kvailio vietą patys atrodo kvailai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *