12 perspėjančių angelo sargo ženklų

Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą. Jis nematomas būna šalia mūsų nuo gimimo akimirkos ir saugo mus nuo nelaimių. Daugeliu atvejų žmogus nejaučia jo buvimo. Daugelis net apskritai nesusimąsto apie tai, kad egzistuoja nežinoma jėga, kuri saugo juos nuo negandų.

Bet kartais angelo buvimas pajuntamas. Kritinėse situacijose, kai žmogų būtina įspėti apie pavojų, angelas sargas siunčia perspėjamuosius signalus, kviečiančius sustoti ir pagalvoti apie tai, ką mes darome.

1. Sapnai ir nuojautos

Pats paprasčiausias būdas gauti perspėjimą iš angelo sargo yra sapnas. Gali būti, jam tiesiog lengviau su mumis bendrauti tada, kai mūsų sąmonė miega. Sapnai šiuo atveju gali pranašauti įvykius, kurie gali nutikti realybėje. Pavyzdžiui, jeigu belaukiant skrydžio lėktuvu susapnuosite aviakatastrofą, atsisakykite kelionės. Arba jeigu išleidžiant vaiką vieną pasivaikščioti jus aplankys bloga nuojauta, neišleiskite jo vieno iš namų. Bent jau eikite kartu su juo. Tai ne įtarumas ir ne paranoja. Tai angelas sargas siunčia jums signalą apie artėjančią nelaimę.

Beje, daugelis žmonių, išvengusių lėktuvo katastrofų ar vėliau sužinojusių apie rajone pasirodžiusį maniaką, tvirtino, kad regėjo įspėjančius sapnus arba jautė stiprų vidinį nerimą, privertusį atsisakyti planų.

Neignoruokite sapnų, kurie nubudus atmintyje palieka nemalonų jausmą. Neretai sapnai ir nuojautos leidžia susigaudyti savo jausmuose ir priimti vienintelį teisingą sprendimą.

2. Užlaikymai ir mechaniniai gedimai

Ko gero kiekvienam yra tekę atsisėsti į automobilį, kuris niekaip nenorėjo užsivesti, arba pavėluoti į visuomeninį transportą, kuris nuvažiuodavo. Šiame kontekste išgirstama nemažai istorijų, kaip mechaniniai sutrikimai ir užlaikymai išgelbėjo žmones nuo mirties.

Pavyzdžiui, žmonės paprasčiausiai pavėluoja į turistinį autobusą, o jis per kelionę nugarma į prarają. Keleivis nespėjo į šį autobusą tiesiog todėl, kad jam nepaaiškinamu būdu sustojo laikrodis. Analogiškai žmonės įstringa kamščiuose, pameta jiems svarbius daiktus ir galiausiai pavėluoja į lėktuvą, kuris po to sudūžta. Kartais visai paprastas susitikimas su senu pažįstamu gatvėje neleidžia jam įprastu laiku sugrįžti namo ir apsaugo nuo žemės drebėjimo, namą paverčiančio griuvėsiais.

Tokių istorijų tūkstančiai, ir visos jos liudija, kad angelai sargai kritinėmis mūsų gyvenimo akimirkomis iš tiesų siunčia mums signalus. Reikia tik išmokti juos atpažinti ir suprasti jų prasmę.

3. Staiga užklupę skausmai

Kartais visai sveikas žmogus staiga suserga ar pajunta stiprų negalavimą, sugriaunantį jo įprastą gyvenimo ritmą. Kartais tokia liga būna blogas pranašas, apsaugantis jį nuo tragiškų pasekmių.

Šiuo atveju pažymėtina 2001 m. rugsėjo 11-osios tragedija, kuomet teroristai sugriovė Niujorko bokštus dvynius. Dokumentuose užfiksuoti atvejai, kai žmogus naktį nubudo nuo stipraus galvos skausmo ir ryte neatėjo į darbą, taip išlikdamas gyvas. Ir tokių atvejų buvo dešimtys. O, pasak giminaičių, dar daugiau žmonių ignoravo tokius likimo ženklus ir išėjo į darbą bokštuose dvyniuose esančiose įstaigose.

4. Garsūs balsai

Daugelis žmonių prisipažįsta, kad kartais norėtų išgirsti angelo sargo balsą, kuris jiems nurodytų kelią ar patartų, kaip pasielgti sudėtingo pasirinkimo atveju. Deja, angelai negali su mumis bendrauti tiesiogiai, bet tai nereiškia, kad jie negali prisibelsti į mūsų sąmonę. Bet kokie garsūs balsai, priverčiantys mus sustoti ir atsisukti į garsą, yra perspėjimai, kad reikia elgtis atsargiau ir dėmesingiau, kad reikia rūpintis savimi norint išvengti nemalonumų.

5. Smulkūs nemalonumai

Nemalonūs dalykai, kurie vyksta jums svarbių įvykių išvakarėse, taip pat neturi likti be dėmesio. Pavyzdžiui, jeigu jūs skubėjote į pasitarimą ar vykote pasirašyti svarbių dokumentų, o gatvėje pravažiuojantis automobilis jus aptaškė vandeniu, atsisakykite planų. Tokie nemalonumai, kaip purvas ant drabužių ar lūžęs kulniukas nurodo galima apgaulę ir išdavystę. Atkreipkite į tai dėmesį. Pavyzdžiui, jeigu pasirašant svarbų dokumentą liovėsi rašyti jūsų šratinukas arba skersvėjis nupūtė nuo stalo sutarties lapus, tai aiškus ženklas, rodantis, kad reikia dar kartą įdėmiai perskaityti dokumentus, nes su jais ne viskas gerai.

6. Krentantys raktai

Ruošdamiesi į kelią mes neretai skubame, o sumaištyje viskas krenta iš rankų. Bet jeigu, ruošiantis į ilgą kelionę, ant grindų nukrenta būtent raktai nuo namų, tokios kelionės verčiau atsisakyti. Tai taip pat angelo ženklas, kuris perspėja, kad kelyje gali laukti dideli nemalonumai, ir norint jų išvengti geriau atsisakyti kelionės ar bent jau ją perkelti į kitą dieną.

7. Paukščiai lange

Paukščiai, atsitrenkiantys į langą – viena žinomesnių nelaimės pranašysčių. Tai angelas sargas siunčia signalą, kad vienam iš mūsų artimų žmonių gresia mirtinas pavojus. Svarbu suprasti, kam būtent reikalinga jūsų pagalba, ir palaikyti artimą žmogų. Visai įmanoma, kad, atkreipę dėmesį į šį įspėjimą, jūs išgelbėsite gyvybę artimam žmogui.

8. Popieriai krenta iš rankų

Jeigu stažuojantis naujoje darbo vietoje jums nuolat krenta iš rankų popieriai, žinokite, kad tai nėra banalus jaudulys. Visai tikėtina, kad angelas sargas bando jums pasakyti, kad turėsite rimtų problemų bendraudami su dabartine vadovybe. Būkite pasirengę tokiai įvykių eigai arba susimąstykite apie darbo vietos keitimą.

9. Priklydęs gyvūnas

Jeigu gatvėje prie jūsų prisiriša valkataujantis gyvūnas ir seka jus iki pat namų, tai dar vienas jūsų nematomo sergėtojo ženklas. Jis pranašauja jums lemtingą susitikimą, kuris kažkaip paveiks jūsų gyvenimą. Jeigu esate vieniši, toks įvykis gali reikšti susitikimą su savo antrąja puse. Atkreipkite dėmesį į angelo sargo užuominą. Pamaitinkite gyvūną, paglostykite, o jei yra galimybė – pasiimkite namo. Šitaip jūs priartinsite laimingas aplinkybes.

10. Niežulys delne

Jeigu ryte jums pradėjo niežėti kairįjį delną, priimkite tai kaip įspėjimą dėl neapgalvotų šiandienos išlaidų. Pagalvokite, kam šiandien ketinote išleisti pinigus. Tikėtina, kad angelas skuba jus apsaugoti nuo neapgalvoto poelgio ir siunčia tokį savotišką signalą. Įsiklausydami į perspėjimą pasiimkite su savimi tik tą sumą, kurią nusprendėte išleisti iš tiesų reikalingiems dalykams, o likusius pinigus palikite namuose.

11. Pavojingi vandens telkiniai

Jeigu eidami pro upę ar ežerą nuolat kluptelite ar paslystate, jums reikėtų būti itin atsargiems vandenyje ir elgiantis su vandeniu. Angelas sargas duoda jums ženklą, kad vanduo gali būti grėsme jūsų gyvybei. Atkreipkite dėmesį į tokį ženklą, kad netaptumėte aplinkybių auka.

12. Voras ant voratinklio

Jeigu pirmoje dienos pusėje netikėtai pastebėjote vorą, besileidžiantį link jūsų žemyn voratinkliu, tai geras ženklas iš jūsų angelo. Jis sako, kad šiandien jūsų laukia gera žinia. Laukite jos ir nė už ką neatsisakykite, nes ji atneš greitus teigiamus pokyčius į jūsų gyvenimą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *