7 paplitusios iliuzijos

Iliuzijos – tai iškreiptas realybės suvokimas. Jos verčia tikėti neegzistuojančiais dalykais. Tai labai pavojinga, nes apsinarpliojęs iliuzijomis žmogus nustoja vystytis, siekti, svajoti ir ima elgtis neapgalvotai. Štai kelios labiausiai paplitusios iliuzijos.

UŽSIIMSIU TUO VĖLIAU, DABAR TRŪKSTA LAIKO…

Pati populiariausia iliuzija. Neegzistuoja toks dalykas kaip “nėra laiko”. Laiko yra visada ir tik jūs pats galite spręsti, kaip juo disponuoti. Jeigu kažkoks dalykas jums išties svarbus, tikrai surasite tam laiko.

GALIU PASIEKTI SAVO TIKSLUS GREIČIAU

Daug kas stengiasi pasiekti paskirties punktą anksčiau laiko. Tačiau keliaudami link tikslo, turite pereiti visas į jį vedančias gaires, įveikti visus etapus. Jei praleisite bent vieną stadiją, pasiektas tikslas nepateisins jūsų lūkesčių.

AŠ KONTROLIUOJU

Jūs nekontroliuojate absoliučiai nieko, išskyrus savo protą. Gyvenimas bet kuriuo momentu gali pateikti jums netikėtų siurprizų.

BŪSIU LAIMINGAS, JEIGU…

Daug kas klysta, manydamas, kad išauš rytojus ir atsitiks kažkas gero, problemos išgaruos ir ateis laimė neišpasakyta. Būti laimingu galima tiktai šiuo konkrečiu momentu, o jeigu negalite rasti priežasties būti laimingam tiesiog dabar, tai nerasite tokios priežasties ir rytoj. Pamėginkite pakeisti savo pasaulio suvokimą ir galbūt pamatysite, kad norint džiaugtis gyvenimu, visiškai nebūtina kažko laukti.

AŠ GALIU PAKEISTI KITUS

Nereikia guostis iliuzija, kad kada nors sugebėsite pakeisti kitą žmogų. Jūs galite pakeisti tik savo požiūrį į jį ar įkvėpti kitą, kad jis pradėtų keistis pats.

PADARYSIU TAI TADA, KAI…

Neapgaudinėkite savęs išsigalvodami pretekstus atidėti reikalus vėlesniam laikui. Jūs galite laukti ištisus metus, kol atvažiuos dėdė, kuris padės užklijuoti tapetus, tačiau būkite tikras, kad tada, kai jis atvažiuos, atsiras dar keli tūkstančiai problemų, trukdančių atlikti šį darbą. Jei turite išties svarbų reikalą, užsiimkite juo tiesiog dabar, kitaip galite niekada jo neužbaigti.

PASITRENIRUOSIU, KAI TURĖSIU TAM DAUGIAU JĖGŲ…

Jei norite treniruotis, pradėkite tiesiog dabar, o jeigu nenorite to daryti, nesiteisinkite melagingais pažadais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *