Kuriems Zodiako ženklams geriausiai sekasi meilės reikaluose

Ne visiems pavyksta susirasti sau tinkamą porą, kai kurie ir susiradę po kurio laiko nusivilia. Astrologija išskiria šešis Zodiako ženklus, kuriems dažniausiai sekasi meilės srityje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, būna laimingiausi meilės srityje. Jie, kaip niekas kitas, supranta savo partnerį, žino, ko jis nori ir gali jam daug pasiūlyti. Jautis antrajai pusei sukurs visas sąlygas, kad tik ji būtų laiminga. Šie žmonės niekada nebūna vieni. Į partnerius jie renkasi stabilų žmogų. Jiems svarbūs rimti ir ilgalaikiai santykiai, todėl jie niekada neskuba. Trumpi pasimatymai ir vienos nakties nuotykiai jiems netinka.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės yra elegancijos įsikūnijimas ir niekada nekovos dėl pasimatymo. Jos savo išvaizdai skiria per daug laiko ir dėmesio, todėl atrodo 100 proc. nepriekaištingai. To paties jos reikalauja ir iš savo partnerio. Jame jos vertina gerumą, ištikimybę, supratimą ir rūpestį. Jei Svarstyklės nori užmegzti rimtus santykius, partneriu pasirinks vertą žmogų, kuriuo galės pasikliauti ir kuriuo galima pasitikėti. Jos gali ilgai ieškoti, bet galiausiai ras tą, apie kurį svajoja.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė mėgsta komfortą ir jaukumą. Šio Zodiako ženklo atstovai labai malonūs, dėmesingi savo partneriui. Jie bus ištikimi antrajai pusei ir iš jos reikalaus to paties. Jiems taip pat sekasi meilės srityje, nes savo kelyje jie dažnai sutinka vertą žmogų, su kuriuo gali užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Suradę savo žmogų, jie atiduos viską, ką gali duoti, ir mainais gaus tą patį. Jiems smagu, įdomu ir malonu leisti laiką su savo antrąja puse. Šeima jiems yra aukščiau už viską.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai yra ir tie romantikai, kurie visada apie kažką svajoja ir vis laukia pasakiškos romantikos. Vardan mylimo žmogaus jie pasiruošę atlikti daugybę įvairiausių žygdarbių. Bet jei kelyje sutinka netinkamą žmogų, jis gali sudaužyti jų širdį, palikdamas didelę žaizdą. Šio Zodiako ženklo žmonės neskuba užmegzti rimtų santykių su pirmuoju sutiktu, todėl gali pretendentų per arti neprisileisti ilgai. Jei jie sutiks tą, apie kurį svajoja, galės su juo sukurti laimingą šeimyninį gyvenimą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Išdidus ir karališkasis Liūtas padarys viską dėl savo partnerio, jei supras, kad jis yra tas žmogus, su kuriuo verta užmegzti rimtus santykius. Paprastai šio ženklo žmonės yra dosnūs, malonūs, švelnūs ir rūpestingi. Savo požiūriu ir elgesiu jie visus traukia prie savęs. Tačiau jie nesileis į kompromisus, jei supras, kad jų santykiai yra nepavykę. Be to, Liūto ženklo atstovai yra labai susikaupę ir tiesmuki. Jei jiems kažkas nepatinka partneryje, jie to netoleruos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės yra labai jautrūs ir impulsyvūs. Įsimylėję jie užsidega kaip ugnis. Jie dažnai įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Kartais dėl aistros jie pamiršta viską, kas yra aplinkui. Tuo pačiu jie netoleruos to, kuris staiga įsiveržia į jų gyvenimą ir pradeda varžyti laisvę. Tačiau sutikę vertą žmogų, visada bus jam ištikimi ir darys viską, kad su juo patirtų tikrą laimę. Iš antrosios pusės jiems reikia ištikimybės, meilės ir gerumo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *