Apie santykius | 1

Šiltuose santykiuose visada turi didelę reikšmę pati dienos pradžia. Tai trijų sekundžių reikalas – apkabinti, pabučiuoti, pasakyti, kad myli ar kokį komplimentą. Visiškos smulkmenos, tačiau paskui visą dieną vaikštai su šiluma širdyje. Meilė turi prasidėti nuo pat ankstaus ryto.

***

Vyro ir moters santykiuose neturi būti svetimų nuomonių ir svetimų patarimų. Priešingai patarlei, iš šalies blogiau matyti. Iš šalies dažniausiai žvelgiama su pavydu ar pagieža.

***

Didžiausias santykių siaubas yra tai, kad jie priklauso nuo dviejų žmonių. Tai yra, jūs galite būti pats geriausias, ištikimiausias, sąžiningiausias žmogus pasaulyje, viską daryti dėl santykių, tačiau tai absoliučiai nieko negarantuoja.

***

Nėra jokių antrų puselių. Yra tiesiog laiko atkarpos, kai mums su žmogumi gera. Trys minutės. Dvi dienos. Penki metai. Visas gyvenimas…

***

Santykiuose negana vien mylėti. Reikia mokėti būti draugu ir palaikyti sunkiais momentais. Prireikus, reikia mokėti pabūti ir tėčiu, ir mama. Reikia mokėti būti meilužiais. Ir būti advokatu, kai reikia gintis ar ginti. Galų gale turite mokėti „apakti”, užsimerkti į kai kuriuos dalykus, paverčiant trūkumus privalumais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *