Ar pasiruošęs vyras santuokai

Užmezgusi santykius, moteris anksčiau ar vėliau susimąsto, kada gi mylimasis jai pagaliau pasipirš. Kaipgi moteriai suprasti, pasirengęs jos vyriškis pirštis, ar dar teks gerokai palaukti?

Tai suprasti galima, pavyzdžiui, iš to, ką jis kalba. Jeigu vyrukas į visus savo planus ateičiai įtraukia savo draugę, reiškia, jo ketinimai labai rimti. Juk santuoka – išties labai rimtas dalykas. Vyras turi būti morališkai ir finansiškai pasiruošęs, kad galėtų prisiimti atsakomybę už žmoną ir būsimus vaikus.

Jis turi aiškiai įsivaizduoti savo ateitį. Ir jeigu jis svajoja visą likusį gyvenimą praleisti su mylima moterimi, jis būtinai kartas nuo karto kalbės apie kokius nors planus ateičiai. Jeigu jis sako, kad judu drauge važiuosite po metų važiuosite ilsėtis į kalnus, galima drąsiai teigti, jog jis nusiteikęs rimtai.

Taip pat apie jo ketinimų rimtumą byloja poelgiai. Jeigu jis nori supažindinti moterį su draugais ir šeima, reiškia, į santykius žvelgia labai rimtai. Iš pradžių jis supažindins moterį su savo draugais, kad ji surastų su jais bendrą kalbą. Jeigu turi planų tuoktis, jis pakvies draugę į šeimynines šventes, paprašys, kad ji supažindintų jį su savo tėvais.

Draugai daro įtaką visiems žmonėms, dėl to vyrui gali kilti noras tuoktis, jei dauguma jo draugų jau sukūrė šeimas. Reikėtų pasižiūrėti, kaip jis reaguoja į žinią, jog kuris nors jo draugas ruošiasi tuoktis. Jei reakcija griežta ir negatyvi, jis tiksliai nepasirengęs santuokai. O jeigu jo visi draugai viengungiai, tai ir jis greičiausiai nepanorės taip greitai prarasti laisvės.

Jei vyri gyvenime viskas klostosi kuo puikiausiai, jis kyla karjeros laiptais aukštyn, jis bus tikras, jog bus pajėgus aprūpinti būsimą žmoną ir vaikus, o štai jeigu trūksta pinigų, vyriškis stengsis vengti tiek vestuvių, tiek bendro gyvenimo.

Jei vyriškis visgi jums pasipiršo, vertėtų aptarti būsimą šeimą, kokią ją mato būsimas vyras. Juk santuoka – vienas svarbiausių įvykių gyvenime, ji turi visam gyvenimui išlikti atmintyje savo teigiamomis emocijomis ir prisiminimais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *