Blogiausi Zodiako ženklai, su kuriais galima išsiskirti – galite pasigailėti!

Astrologai atskleidžia blogiausius Zodiako ženklus, su kuriais galima išsiskirti, nuo šiek tiek užsispyrusių iki labai įkyrių.

6 Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės, kaip Zodiako žmonių numylėtinės, nekenčia bet kokios konfrontacijos. Todėl išsiskyrusios jos nesileis į kalbas ir su jumis nesiginčys.

Tačiau šie bendravimo ekspertai pasyviai agresyviai pamaišys tavo mintis.

„Galite su jais išsiskirti, bet iki galo patikėsite, kad tai jūs esate tas, kurį meta”, – aiškina Jennifer Baptista, „Porch Project” taro ekspertė ir astrologė.

Pasistenkite neleisti Svarstyklėms įsibrauti į jūsų galvą, nes jos ten gyvens be nuomos mokesčio dar ilgai po to, kai santykiai baigsis.

5 Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Visi žinome, kad Liūtai yra dramatiški ir gyvena dėl dėmesio, todėl, kai įvyks išsiskyrimas ir jie nebebus kieno nors pagrindinis dėmesys, jie pradės jį prarasti.

„Jie turi stiprų pasididžiavimo jausmą ir išsiskyrimas gali giliai sužeisti jų ego, – sako Raquel Rodriguez, „Nomadrs” astrologė, – Liūtai į išsiskyrimą gali reaguoti teatrališkai, todėl tai bus sudėtingas ir dažnai viešas procesas.”

Jų poreikis gauti patvirtinimą reiškia, kad jiems bus sunku atleisti ir jiems visada reikės daugiau iš kito asmens, kad galėtų iš tikrųjų gyventi toliau.

4 Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jaučiai pasižymi trimis savybėmis: užsispyrimu, pasipriešinimu pokyčiams ir stabilumo bei saugumo poreikiu.

Dėl šių savybių jie lengvai nepriima išsiskyrimų ir nesutinka atsakyti „ne”. „Tikrai turite pakišti koją”, – sako Baptista.

Rodrigesas priduria, kad šie jaučiai įsikabins į jūsų kojas, nesulaukdami pabaigos, ir net atsisakys pripažinti, kad išsiskyrimas baigėsi.

3 Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės dėl savo perfekcionistinio būdo negali neanalizuoti situacijos. Šis itin kritiškas ženklas nagrinės kiekvieną santykių detalę.

„Dėl šio polinkio procesas gali užsitęsti ir komplikuotis, nes jie dažnai siekia suprasti kiekvieną išsiskyrimo priežastį”, – aiškina Rodrigesas.

Be to, jie dar ilgai po santykių pabaigos kovos su jausmu, kad nėra pakankamai geri.

2 Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Visiems žinoma, kad su nuotaikingais ir paslaptingais Skorpionais nesinori susipykti.

Jiems prireikia šiek tiek laiko, kad atsivertų žmonėms, tačiau kai jie tai padaro, užsimezga gilūs emociniai ryšiai.

Kadangi jie taip prisirišę, išsiskyrimą gali pajusti kaip išdavystę, todėl iš karto tampa manipuliatyvūs ir kerštingi.

Kaip skorpionas, Baptista sako, kad šie žmonės kiekvieną kartą įgelia: „Jie privers jus gailėtis, kad apskritai gimėte.”

1 Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kadangi Žuvys yra emocingas vandens ženklas, kuris viską jaučia dešimteriopai, nenuostabu, kad jos yra blogiausias ženklas, su kuriuo galima išsiskirti.

Jie gyvena taip, tarsi gyvenimas būtų pasaka, o kai santykių fantazija bus sugriauta, juos tai labai paveiks.

Rodrigesas aiškina, kad jiems natūralu prarasti save santykiuose, todėl jiems pasibaigus jie jaučiasi visiškai be krypties.

„Jų polinkis idealizuoti savo partnerius gali lemti ilgą gedulo laikotarpį ir nesugebėjimą gyventi toliau”, – priduria ji.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *