Brandžiam vyrui pakanka vienos moters

Vyrukus, kurie įprato lakstyti paskui sijonus ir labai greitai pajunta nuobodulį santykiuose, sunkoka pavadinti brandžiais. Jiems dar reikia suaugti ir suprasti, kad santykiai – tai ne vien malonumas ir pramoga, bet ir darbas.

Užgesusią santykių ugnį neretai galima įpūsti iš naujo. Neišsiskirti, neišsilakstyti, o dėti pastangas meilei išsaugoti.

Tik brandus vyras pajėgus suprasti, kad vienos moters visiškai pakanka.

Reikia išmokti priimti ją tokią, kokia yra, su visais minusais ir pliusais. Sveikuose santykiuose partneriai neperdarinėja vienas kito. Sveikuose santykiuose jie drauge auga.

Partneris visam gyvenimui – tai žmogus, kuris žino, jog esate neidealus, bet tai visiškai jam netrukdo priimti jus dabartinį, tokį, koks esate.

Svarbu mokėti suprasti ir ieškoti kompromiso. Visi turime neigiamų bruožų, dėl to reikia mokytis su jais gyventi. Patys esate tolimi nuo idealo, dėl to būtų pats laikas liautis ieškoti idealių partnerių. Geriau pasistengti sutikti tą asmenybę, su kurios trūkumais galėsite susitaikyti.

Jeigu nesate pasirengę mylėti žmogaus, kai jį ištinka sunkūs gyvenimo periodai, reiškia, nesate verti, kad jis jus mylėtų pačiais geriausiais savo gyvenimo momentais.

Visi santykiai išgyvena pakilimus ir nuosmukius ir jūs tikrai nebūsite verti pačių geriausių savo partnerio bruožų, jeigu nepajėgsite susidoroti su blogiausiais. Svarbu, kad galėtumėte pasikliauti savo antra pusele, kad galėtumėte vienas kitą palaikyti sunkiais gyvenimo momentais.

Esate verti to žmogaus, kuriam kils noras iš visos širdies pasakyti; “tu esi geriausias dalykas, kuris nutiko mano gyvenime”.

Kurkite santykius su žmogumi, kurie išties jus vertins. Nereikia tenkintis žmogumi, kuris pastoviai kritikuos ir pastebės vien bloga. Rinkitės tą, kurie kiekvieną dieną kartos, jog esate geriausias dalykas, nutikęs jo gyvenime.

Nė vienas išties mylintis žmogus niekada nepavargsta mylėti, tačiau jis gali pavargti laukti, klausytis melo, atsiprašinėti ir kęsti skausmą.

Meilė akla. Bent jau santykių pradžioje. Dėl to iš pradžių kai kurie dalykai gali būti toleruojami. Tačiau tik iš pradžių. Kiekvienas žmogus turi ribą. Visi žmonės pavargsta nuo melo. Partneris negalės susitaikyti su išdavyste, net jeigu jam pavyks išsaugoti meilę jums. Dėl to vertinkite jį ir pasistenkite neprarasti jo pasitikėjimo.

Kartais viso gyvenimo meilė gali aplankyti jus po didžiulės klaidos.

Gyvenimas kupinas pamokų. Kai kurios vertinamos pozityviai, į kai kurias reaguojama labai skausmingai. Tačiau visos pamokos savaip vertingos. Galbūt surasite viso gyvenimo meilę po to, kai kažkas sudaužys jums širdį. Kad ir kiek jus būtų įskaudinę, niekada nereikia pasiduoti ir užtrenkti duris naujai meilei.

Nepamirškite kviesti savo antrosios puselės į pasimatymus. Ypač jau po to, kai susituokėte.

Nesiliaukite flirtuoti ir lankyti romantiškų vietų, net jeigu jau seniai gyvenate kartu. Neleiskite, kad užgestų judviejų meilės ugnelė, netingėkite gražiau apsirengti vienas kitam ir organizuoti siurprizų. Lengviausia, žinoma, po sunkios darbo dienos išsidrėbti ant sofos ir įsijungti televizorių. Tačiau pagalvokite, kad bus su santykiais po pusmečio tokio drybsojimo. Svarbu kiekvieną dieną darbuotis, kad įsimylėtumėte vienas į kitą vis smarkiau ir smarkiau.

Prieš susituokiant, būtina su partnere tvirtai susidraugauti. Imkite į žmonas pačią geriausią draugę.

Svarbu visiškai pasitikėti mylimais žmonėmis, tuomet galima sau leisti būti savimi. Svarbu būti su mylimaisiais sąžiningais ir atvirais, dalintis savo rūpesčiais, laimingais momentais, baimėmis. Tik šitaip sužinosite, ar lemta jums būti drauge.

Sveiki santykiai – kai suprantate mylimą žmogų, kai jaučiate, kad jums visiškai pakanka vienas kito.

Susiraskite žmogų, kuris taps gyvenimo meile ir vertinkite jį – kiekvieną dieną.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *