Dalykai, kurie vyrui svarbesni už frazę „Aš tave myliu“

Originalas

Ne kartą esate girdėję, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Vyrai impulsyvūs, moterys mėgsta viską analizuoti. Vyrai yra iš Marso, o moterys – iš Veneros.

Kadangi vyrai ir moterys tokie skirtingi, natūralu, kad ir jų širdys suvirpa nuo skirtingų dalykų. Moterys eina iš proto, kai jų brangieji sako: „Aš tave myliu“, tačiau tie patys žodžiai iš moterų lūpų vyrams gali reikšti kur kas mažiau.

Portalas womansday.com pateikia vienuolikos poelgių sąrašą. Šie maži dalykai jūsų vyrui daug svarbesni už žodžius. Jie padės jums parodyti didesnę meilę savo brangiausiajam ir geriau jį pažinti.

1. Žiūrėkite vyrui į akis, kai su juo kalbate. Kai vyras mato, kad per pietus telefone tikrinate „Facebook“ paskyrą, jis akimirksniu pagalvoja: „Aš nesu jai svarbus“. Vyrų smegenys įpratę daryti vieną dalyką vienu metu. Vyrai jaučia didelį dėkingumą, kai visą dėmesį sukaupiate į juos. Palaikykite akių kontaktą su vyru, nes tai jam reiškia, kad jis – jūsų prioritetas.

2. Pagaminkite mėgstamą vyro patiekalą. Posakis – į vyro širdį – per skrandį – yra tikra tiesa. Tai rodys, kad labai gerai jį pažįstate. Poros, kurios apie vienas kitą žino tokias smulkmenas, būna tvirtos ir kartu išlieka ilgai.

3. Apsirenkite suknelę, kuri jūsų vyrui labiausiai patinka. Taip nusiųsite jam žinutę, kad vis dar norite jam patikti, kad trokštate jo. Išduosime paslaptį. Raudonos spalvos suknios vyrus veikia kaip afrodiziakas.

4. Rūpinkitės savo kūnu. Atsikratykite streso, sveikai maitinkitės, sportuokite, meskite rūkyti. Atrodo, kad darote tai dėl savęs, bet tai parodo vyrui, kaip labai jį mylite. „Noriu su tavimi gyventi ilgai ir apsaugoti tave nuo skausmo anksti mane prarasti“, – taip jūsų meilę sau perskaitys vyro smegenys.

5. Sakykite jam komplimentus. Sakykite savo vyrui tai, ką jis norėtų apie save girdėti. Jei jam rūpi jo raumenys, girkite raumenis. Jei jam svarbesni intelektualiniai sugebėjimai, pagirkite juos. Tai vyrui leis jaustis gerbiamam ir priimtam.

6. Padrąsinkite jį skirti laiko sau. Vyrams sunkiau nei moterims išsakyti, ko jiems reikia. Pati pasiūlykite vyrui pasiimti laisvą dieną, pailsėti su draugais, pažaisti video žaidimus, padirbėti prie automobilio ar tiesiog pamiegoti. Toks laisvas laikas vyrui bus kaip malonus apdovanojimas.

7. Klauskite jo patarimo. Jūsų vyras nori jaustis svarbia jūsų gyvenimo dalimi. Paklauskite jo patarimo, kaip paprašyti didesnės algos ar kaip tartis dėl geresnių darbo sąlygų. Kai jis gali ką nors išspręsti, jaučiasi reikalingas.

8. Dėkokite jam už mažus dalykus. Kai vyras nuveš vaikus į mokyklą ar išneš šiukšles, ištarkite žodį „Ačiū“. Į gerą pasikeis ir vyro elgesys, ir jūsų šeimos atmosfera.

9. Pabūkite ilgai apsikabinusi savo vyrą. Tegu greitą bučinį atsisveikinant pakeičiau kelių minučių apsikabinimas. Jei moterims svarbesni žodžiai, tai vyrams – prisilietimai. Specialistai sako, kad apkabinimas turėtų trukti ilgiau nei 7 minutes. Įdomiausia tai, kad toks apsikabinimas patiks ir vyrui, ir moteriai.

10. Kelių minučių seksas. Mylėtis valandomis – miela, tačiau kartais jūsų vyrui labiau patiks „greitukai“. Geriausia, jei romantiškus ir ilgus pasimylėjimus paįvairins greitos lytinės sueitys.

11. Išklausykite ir nepatarinėkite. Darbo dramos ar barniai šeimoje paveikia vyro jausmus labiau nei galite įsivaizduoti. Leiskite jam pasipasakoti ir nesiūlykite sprendimų. Tai rodys vyrui, kad nelaikote jo silpnu. Jei matote, kad vyras grįžo blogos nuotaikos, paklauskite, ar jis nori pasipasakoti. Jei ne – nieko tokio. Tiesiog svarbu jam parodyti, kad jo jausmai yra priimtini.

Parengė Sigita PurytėNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *