Darbščiausi Zodiako ženklai, kurie greičiausiai tampa darboholikais

Sunkus, atkaklus darbas laikomas teigiamu asmenybės bruožu. Tokie darbuotojai labai vertinami ir neretai darbdavių išnaudojami.

Kartais per didelis žmogaus kruopštumas ir uolumas virsta manija. Jis tampa tikru darboholiku. Kuriems Zodiako ženklams gresia toks pavojus?

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kad Mergelė triūstų iš visų jėgų, jai reikia surasti tikrai mėgstamą darbą ir domėtis pasirinkta sritimi. Priešingu atveju nebus teigiamų rezultatų. Bet kai Mergelei pavyks surasti savo pašaukimą, ji pamirš ir savaitgalius, ir šventes.

Jeigu Mergelė atranda save jaunystėje, galima drąsiai pranašauti, kad ji liks vieniša ir gyvens tik savo darbu bei karjera. Dėl to ji nė kiek nenusimena, nes kai Mergelė nedirba, ji kankinasi iš nuobodumo ir nepasitenkinimo savimi.

Mergelė yra tikra humanitarė, tačiau gali tapti ir puikia IT technologijų srities specialiste.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui irgi reikia gero darbo ir veiklos kaip oro. Jis skiriasi nuo Mergelės tuo, kad turi daugiau talentų. Vandenis gali iškart veikti keliomis kryptimis. Šio Zodiako ženklo atstovai ne veltui laikomi genijais, nes sugeba išgyventi bet kokioje situacijoje ir išsisukti iš keblios padėties.

Jie būna puikūs verslininkai, laisvai samdomi darbuotojai. Jiems geriausiai sekasi savarankiškas, individualus darbas. Vandenis mėgsta laisvę ir negali būti kokio nors biurokrato pastumdėliu.

Suradęs savo nišą, Vandenis ima dirbti labai atkakliai ir dažniausiai ne dėl idėjos, o dėl didelių pinigų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai gali nesunkiai dirbti dviem pamainomis, po to eiti ir į šokius ar į pasimatymą. Grįžę namo pirmą valandą nakties, jie anksti ryte vėl linksmai skuba į darbą. Niekas nesupranta, kaip Ožiaragis tai sugeba, bet faktai lieka faktais.

Ožiaragis iš prigimties anaiptol nėra ekstravertas: jis uždaras, atsiveria nedaugeliui žmonių. Jis visas pasineria į darbą ir per savo užsispyrimą bei atkaklumą pasiekia puikių rezultatų. Ypač gerai jam sekasi tokie darbai, kur reikia daug kantrybės, susikaupimo ir disciplinos. Posakis „Daug šnekų, mažai darbų“ Ožiaragiui visiškai netinka.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas išsiskiria iš kitų pavydėtina tvirtybe ir sveikata, leidžiančia jam ištverti nervingiausius ir atsakingiausius darbus.

Kas yra depresija, Skorpionas nežino. Taip pat ir perdegimo jis sugeba išvengti. Pasiekęs kraštutinę ribą, laiku sustoja. Apimtas azarto dėl savo darbo, kuris žada jam gerus pinigus ar šlovę, Skorpionas gali dirbti su beprotišku atsidavimu ir energija.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *