gęris

Daugiausiai gėrio skleidžiantys Zodiako atstovai

Originalas

Gėris suartina žmones. Jis galiausiai visada nugali blogį. Tačiau ne visiems Zodiako ženklams vienodai lengva būti gėrio įsikūnijimais.

Avinas

Avinas niekada tyčia nepadarys blogo tam, kuris to nenusipelnė. Tačiau daug artimų žmonių kenčia nuo jų veiksmų – juk Avinai retai žvalgosi atgal ar skaitosi su kito nuomone.

Jautis

Jautis laikomas geru ir pozityviu ženklu. Jie negali padaryti blogo net nepažįstamam žmogui, nors kartais pasitaiko išimčių. Apskritai šie žmonės nuoširdūs ir labai malonūs.

Dvyniai

Šis Zodiako ženklas gana prieštaringas. Be galo sunku įvertinti tikrąjį Dvynių gerumo lygį. Iš tiesų jie geri tik tiems, kas to nusipelno. O šiaip Dvyniai linkę į abejingą požiūrį.

Vėžys

Vėžys geras tik draugams, geriems kolegoms ir giminaičiams. Kraštutiniu atveju Vėžys gali būti geras tiems, kas yra jo artimo žmogaus draugai, bet tai – didelė retenybė. Visiems kitiems šie žmonės absoliučiai abejingi.

Liūtas

Gimusieji po Liūto ženklu – ne patys geriausi žmonės, bet jie niekada neparodo savo neapykantos. Jeigu padarėte jiems kiaulystę, nesitikėkite greito atleidimo. Nors susitikę jie jums lygiai taip pat šypsosis.

Mergelė

Labai santūrūs ir malonūs žmonės. Ypač vyrai, nes tarp šio ženklo lyčių skirtumai labai dideli. Bet paprastai ir tie, ir tie yra atjaučiantys žmonės, bet gana ilgai pamena jiems padarytą blogį.

Svarstyklės

Šie žmonės – geriečiai iki kaulų smegenų, bet kartais juos kausto išsiauklėjimas. Būna atvejų, kai Svarstyklės kieno nors negali pakęsti, bet jos niekada to neparodys. Niekada. Taip pat jos ir nekeršys, joms to nereikia.

Skorpionas

Skorpionai labai didžiadvasiai ir atjaučiantys. Taip, jų charakterio savybės gali būti suprastos pačia negatyviausia prasme, bet širdyje jie geri ir mieli. Taip pat šio ženklo atstovai yra garbingi ir atsidavę.

Šaulys

Šauliai žino visko šiame pasaulyje kainą, o gerumo – ypač. Jo nereikia nusipelnyti ar tikėtis per šventes – jie su jumis arba gerai elgsis, arba ne. Deja, trečio varianto nėra.

Ožiaragis

Ožiaragiai iš šalies atrodo taip, tarsi tai, kas vyksta aplink, jų neliečia. Širdyje jie geri beveik visiems, o išimtį sudaro tik tie, kurie nusipelnė atitinkamo neigiamo požiūrio.

Vandenis

Vandeniai draugiškai bendraus ir elgsis netgi su tais, kas jiems padarė ką nors blogo. Šie žmonės labai lengvai atleidžia. Žinoma, jie nepamiršta nuoskaudų, bet pyktis – ne jų stilius.

Žuvys

Žuvys labai panašios į Vandenius, bet skiriasi tuo, kad jos pasistengs nebendrauti su tais, kas jas įskaudino. Tai labai geros širdies žmonės – nors ir egoistiški, bet per kažkokį stebuklą aplinkiniai nuo to nenukenčia.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *