Didžiausi Zodiako įkyruoliai

Vieni žmonės – kaip žmonės, jie jus girdi arba bent apsimeta. Su jais gana lengva nutraukti bendravimą. Tačiau ši Zodiako ženklų trijulė – visiškai kitokie. Jų atsikratyti praktiškai neįmanoma. Jie negirdi ir nenori girdėti, kad jūs nebenorite su jais bendrauti.

Šie žmonės toliau burbės sau po nosimi, painiosis akyse, bandys kaip nors atkreipti į save dėmesį. Kad ir ką jiems sakytumėte, po kurio laiko vėl viskas prasidės iš naujo.

Štai šie ženklai.

Vėžys

Pačių įkyriausių Zodiako ženklų sąrašą pradeda kibūs Vėžiai. Šių žmonių labai sunku atsikratyti, jeigu jie įsikimba į jus savo galingomis žnyplėmis.

Kai kurie Vėžiai savo elgesiu labai primena lagaminą be rankenos. Išmesti gaila, o kur dėti – nėra. Nes žmogus kaip ir nekvailas, labai talentingas, turi daugybę galimybių, kaip realizuoti save gyvenime. Bet vietoj to ji ar jis kabinasi į jus ir klapsi akimis.

Ir nieko jam nepasakysi, Nes atsiras tūkstančiai priežasčių, atsikalbinėjimų, o dar ašaros iš didelių kaip katino iš filmo „Šrekas“ akių. O po viso to – isterija, apskritai – vaikų darželis.

Šis žmogus kabinsis į jus kiek turės jėgų, o po to – dar šiek tiek. Pasistengs kuo dažniau lįsti į akis, sukeldamas nuoširdų norą paleisti akmenį.

Vandenis

Šiame trejete Vandeniai yra didžiausi prielipos. Ir jų taip pat labai sunku atsikratyti, nes šie prielipos draugeliai apeliuos į emocijas.

O taip! Kabintis į emocijas moka visi Vandeniai, bet šio straipsnio herojai eina dar toliau. Jie kaip parazitai emocijų sąskaita prilimpa prie jūsų.

Kaip priversti Vandenį atsikabinti, tai rimta užduotis. Nes tai sudėtinga ir, įdomiausia, skausminga. Kuo ilgiau truks simbiozė su tokiu Vandeniu, tuo sunkiau bus jį nuo savęs ar save nuo jo atplėšti.

Tiesa, po šito Vandenis bandys viską sugrąžinti kaip buvo. Ir tai – labai nemalonus laikas, nes šis žmogus žodžių negirdi. Reikia visiškai užblokuoti visas bendravimo galimybes. Pusinėmis priemonėmis rezultatų nepasieksite.

Žuvys

Mieli ir tokie pažeidžiami žmonės, nuo kurių nėra išsigelbėjimo. Nes, skirtingai nuo kitų dviejų savo pirmtakų, Žuvys prasiskverbia į jūsų protą. Ir geba ten įsikurti ilgam.

Pabandžius Žuvis mandagiai iš ten išgyvendinti, prasidės audra, iš dugno bus pakeltas visas įmanomas purvas. Po to audra, žinoma, nuslūgs, o Žuvys vėl įsikurs jūsų galvoje ir ten kažką burbuliuos.

Geruoju atsikratyti šio žmogaus tiesiog nerealu. Nebent ji ar jis pats to nebenori. Bet pabaigai vis tiek reikėtų laukti kokios nors kiaulystės. Ne iš piktumo, o šiaip… Iš meilės menui.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *