Didžiausi Zodiako naivuoliai

Kartais žvaigždės apdovanoja tokiomis savybėmis, kurios ne tik nepadeda, bet ir akivaizdžiai trukdo įgyvendinti savo planus ir tikslus. Prie tokių savybių drąsiai galima priskirti naivumą.

Pernelyg naivūs žmonės neretai tampa apgaulės ir išdavystės aukomis, nuolat nusivilia aplinkiniais ir jiems daug dažniau nei visiems kitiems reikia psichologinės pagalbos.

Įdomiausia tai, kad jie padarytas klaidas kartoja vėl ir vėl, nes net ir bėgant metams nesiliauja tikėti aplinkinio pasaulio gerumu ir nuoširdumu.

Vėžys

Ko gero, tai pats naiviausias Zodiako ženklas, kuris net ir prisirinkęs pora šimtų mėlynių nieko iš to nepasimoko. Vėžiai – tipiškos aferistų ir machinatorių aukos, būtent į tokius žmones nutaikytos sukčių schemos, finansinės piramidės ir beverčių prekių pardavėjų apgaulingi marketinginiai triukai.

Dėl to kaltas padidintas Vėžių imlumas įspūdžiams; darydami išvadas apie žmones jie labiau remiasi išoriniais požymiais, nei vidinėmis savybėmis. Bendraujant su šiuo ženklu grožis, pasitikėjimas savimi ir sklandi kalba – jau 90 proc. sėkmės.

Nors Vėžiui būdingas nemažas įtarumas, kažkodėl jis ne visada pasireiškia ten, kur reikia. Tuo tarpu neverti asmenys šiam upių gyventojui abejonių nekelia, nes paprastai turi tuos bruožus, kurie jam taip patinka žmonėse.

Vėžys nuolat į gerą atsako geru, ir daug didesniu kiekiu, nei gavo pats. Norite palenkti jį į save – atlikite dėl jo nedidelį žygdarbį. Gaukite jam retos knygos egzempliorių ar užleiskite paskutinę porciją valgykloje – ir kitą kartą Vėžys pabandys pats su jumis užmegzti kontaktą.

Jausdami nuoširdų žmogaus susidomėjimą savo asmeniu, Vėžiai su malonumu išpasakos apie save viską, įskaitant pačias didžiausias paslaptis ir išgyvenimus. Tai didelė jų rykštė, nes po to šią informaciją lengva panaudoti prieš juos pačius.

Jautis

Jautis linkęs užjausti ir dėl to šiek tiek naivus. Jis gerai skiria gėrį ir blogį, ir dėl to į blogus žmones žiūri taip, kaip jie nusipelno. Bet ypač gudriuose tipuose jie gali ir neįžvelgti velniškumo, dėl to Jaučiais dažnai elementariai naudojamasi.

Kadangi tai darbštūs ir atkaklūs žmonės, jų darbo rezultatais nori pasinaudoti daug kas. Jeigu Jautis ilgai dirba prie kokio nors projekto, kuris atneš akivaizdų teigiamą rezultatą, labai tikėtina, kad prie jo panorės „prisiplakti“ pašaliniai, kad atimtų bent kąsnelį saldaus pyrago.

Lygiai taip pat sėkmingai galima sukelti Jaučiui gailestį ir pasiskolinti iš jo pinigų, drabužių, automobilį ar kitų materialinių vertybių. „Geram žmogui negaila“, – galvoja pats praktiškiausias Zodiako ženklas. Ir kartais labai smarkiai klysta, po to metų metus laukdamas skolos grąžinimo.

Žuvys

Žuvys išsiskiria savo neįtikėtinu sugebėjimu viską atleisti. Kiek blogo joms bedarysi, jos viską priims, išgyvens, iškentės, ir net po to gali toliau bendrauti su jas įskaudinusiu žmogumi.

Taip yra todėl, kad Žuvys iš tiesų nenori į savo pasaulį įsileisti neigiamų emocijų ir išgyvenimų. Vandens stichijos atstovai kažkokiu stebuklingu būdu moka atriboti savo širdį nuo nuoskaudų ir kančių, ir tai yra savotiška gynybinė reakcija į išorinio pasaulio agresiją tokiems „keistuoliams“, kaip jie.

Visus sunkumus ir praradimus Žuvys priima kaip privalomą dalyką, būtiną jų tobulėjimo kelyje. Tai keistai skamba, bet toks sugebėjimas praverstų bet kuriam Zodiako ženklui.

Žuvų naivumas iš prigimties yra vaikiškas. Kaip vaikas įsižeidžia dėl visokių smulkmenų, o po to greitai apie tai pamiršta ir toliau myli savo skaudintoją, taip ir Žuvys kartais įsikimba visokių niekų, praleisdamos pro ausis iš tiesų svarbius ir rimtus dalykus.

Pavyzdžiui, jas gali nuliūdinti tai, kad mylimajam (ar mylimajai) nepatiko jų apranga. O neseniai įvykusį nemalonų pokalbį su viršininku Žuvys linkusios iš karto užmiršti, nesijaudindamos ir nelaikydamos jam pykčio. Tačiau asmeninių paslapčių šio ženklo atstovai nepatikės pašaliniams niekada, niekur ir jokiomis aplinkybėmis.

Skorpionas

Nepaisant išorinio grubumo, uždarumo ir tylumo, Skorpionai viduje slepia gana pažeidžiamą ir gebančią nuoširdžiai atjausti sielą. Kuo jaunesnis šio ženklo atstovas, tuo jis naivesnis ir geresnis. Nuo likusių šio sąrašo atstovų jis skiriasi tuo, kad kiekvienas naujas apiplėšimas išmuša jam vis daugiau pasitikėjimo, vietoj jo palikdamas įtarumo debesį. Dėl to po trisdešimties metų praktiškai kiekvienas Skorpionas pavirsta į hermetišką indą, į kurį negali prasiskverbti nei blogis, nei gėris.

Kad susidraugautum su Skorpionu, tiesiog reikia būti šalia jo nuo ankstyvos vaikystės. Kad taptum jo mylimu žmogumi, reikia kuo nors priminti jo pirmąją meilę. Kad priverstum jį įsiklausyti į savo nuomonę, reikia būti jo mama ar tėčiu ir ne mažiau.

Nesėkmingų meilės ar asmeninių santykių patirtis taip stipriai įsispaudžia Skorpiono sąmonėję, kad jis po to visą sąmoningą gyvenimą nešiojasi savyje atsiminimą apie išgyventą skausmą. Bet jeigu visgi pavyko su juo susidraugauti, jis iki paskutiniųjų laikysis įsikibęs širdžiai brangaus žmogaus.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *