zodiako tinginiai

Didžiausi Zodiako tinginiai

Originalas

Kiekvienas žmogus retkarčiais pasiduoda tinginiui. Tai natūralus būdas apsisaugoti nuo pervargimo, būdas atgauti jėgas. Tačiau jeigu laikas, skirtas atsipalaidavimui ir poilsiui, gerokai viršija laiką, skirtą darbui, tokiu atveju kalbame apie patologinį tingėjimą.

Astrologai mano, kad kai kuriuos Zodiako ženklus žvaigždės apdovanojo ypatingu polinkiu į tinginį.

Jautis

Jaučiai – žinomi gulinėtojai ir lepūnai, mėgsta leisti laiką tuščiai. Jeigu jie nusprendė nieko neveikti, jų nesustabdysi. Problema ta, kad Jaučiai labai vertina komfortą ir materialines gėrybes, kurių be tam tikrų pastangų negausi. Taip ir išeina, kad už malonumą tinginiauti tenka mokėti uoliu darbu. Kai Jautis bus įsitikinęs, kad jo gerovei niekas negresia ir yra atsargų „juodai dienai“, tada ir ateis eilinis tinginystės priepuolis. Perteklius daro jį tingų, neveiklų ir savimi patenkintą.

Vyrai Jaučiai galėtų tapti tikrais lovelasais, bet tinginys verčia juos būti pavyzdingais ir ištikimais šeimos žmonėmis. Jiems nesinori eikvoti jėgų merginimui, naujų moterų užkariavimui. Tad šeimos gyvenimui ši savybė ne tokia ir bloga.

Liūtas

Liūtus žvaigždės apdovanojo talentu tinginį paversti menu. Jie nieko neveikia su tokia karališka išraiška, kad niekam nesiverčia liežuvis pavadinti jų tinginiais. Jeigu kas nors turės drąsos prikišti Liūtui tinginystę, gali išgirsti: „Dirbti – ne karališkas užsiėmimas!“ Iš tiesų Liūtai mėgsta vadovaujamą darbą, kuris leidžia jiems atsiskleisti, pademonstruoti savo kūrybišką prigimtį.

Nemėgstamiausias jų darbas – buitiniai rūpesčiai. Tuo atveju jie išranda šimtus atsikalbinėjimų, kad išvengtų pareigų namuose. Pavyzdžiui: „Žiūriu – dulkės guli. Kuo aš blogesnis? Eisiu, prigulsiu“.

Kovoti su Liūto tingėjimu galima užgaunant jo išdidumą: pakanka pasakyti, kad tinginys jį iš Liūto paverčia kačiuku. Jeigu tingėjimas trukdo jam būti dėmesio centre, jis pasistengs atsikratyti žalingo įpročio.

Žuvys

Žuvims dažnai prireikia pastangų, kad įveiktų įgimtą tinginį. Joms atgrasi aktyvi veikla, todėl jos įpratusios virtuoziškai slėpti tinginį po darbo imitavimu. Melancholiškos, neskubančios Žuvys mėgsta kalbėti, kad jos nėra tingios, o taupančios energiją. Kadangi šis ženklas neapdovanotas galinga įgimta energija, toks pasakymas turi pagrindą: tingėdamos Žuvys pasikrauna būsimiems darbams.

Žuvims galima patikėti patį sudėtingiausią darbą: jos būtinai ras būdą jį atlikti minimaliomis pastangomis, ir padarys jį kokybiškai, kad nereikėtų perdarinėti. Slapta Žuvų svajonė: lėtai plaukti pasroviui, nepersitempiant, išsisukant nuo nuobodžių pareigų.

Vandenis

Vandenis mėgsta pasinerti į tinginį, vadindamas tai savistaba ir dvasiniu tobulėjimu. Išėję iš tokios būsenos šio ženklo atstovai linkę svajoti apie didelius darbus, bet negali sudaryti realaus veiksmų plano.

Į kasdienes pareigas žiūri neatsakingai, aplinkiniams nuolat reikia pastangų, kad priverstų Vandenį susikoncentruoti ir užbaigti pradėtą darbą. Mėgsta laisvas profesijas, nereikalaujančias atsakomybės. Vandeniai mėgsta pataikauti savo silpnybėms, bet nepakenčia, kai kas nors baksnoja į jų trūkumus. Jie tokie atkaklūs tinginiai, kad tai net kelia pagarbą.

Skorpionas

Skorpionui tingėjimas yra apsauginė organizmo reakcija tuo atveju, kai jis nemato prasmės savo darbe, jaučia, kad jo pastangos nenaudingos. Tada Skorpionas pasineria į tinginio liūną, iš kurio jį galima ištraukti parinkus tinkamą motyvaciją: pažadėjus aštrius pojūčius ir naujus įspūdžius.

Skorpionas nemoka nieko daryti vidutiniškai, todėl ir tinginiui jis atsiduoda aistringai, pasiaukojančiai. Jis negaili pastangų nieko nedaryti. Viena paguoda, kad tokie periodai trunka neilgai – veikli Skorpiono prigimtis padaro savo, ir jis vėl pasirengęs naujiems iššūkiams.

Dvyniai

Paprastai Dvyniai pristatomi kaip energijos užtaisas, bet jei „nusėda baterija“, jie virsta tikrais tinginiais. Jie sugeba susigalvoti tokių egzotiškų pasiteisinimų, kaip naujos ligos: ergofobija – baimė dirbti, kad įrodytų, jog jie yra ne tinginiai, o ligoniai.

Vienintelis dalykas, kurio negali liautis darę – tai plepėti. Net esant tinginystės priepuoliui Dvyniai ir toliau dėsto apie ją aforizmus, kuria anekdotus ir socialinių tinklų statusus. Jeigu tinginystės periodas užsitęs ilgai, Dvyniai gali sublizgėti su šedevru „50 tinginystės atspalvių“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *