Didžiausios ilgai kartu gyvenančių porų paslaptys

Tikriausiai pažįstate porų, kurios kartu gyvena, kaip gali pasirodyti, jau šimtą metų. Kokia jų paslaptis?

Viskas priklauso nuo bendravimo

Tai skamba kaip nuvalkiota banalybė, tačiau ilgalaikiuose santykiuose svarbiausia yra bendravimas, neskaitant meilės, savaime suprantama. Jeigu negalite vienas su kitu pasikalbėti, kaip praėjo jūsų diena, kas jums negerai – kartu neišgyvensite. Laimingos poros nebijo kalbėtis, net jeigu temos ne visada komfortiškos.

Ginčų pasitaiko, tačiau jie nelemia santykių

Manote, laimingos poros nesikivirčija? Dar ir kaip pešasi, galbūt netgi dažniau, negu kitos. Tačiau jie barasi sąžiningai ir naudoja kovą kaip galimybę pagerinti savo santykius ir vienas kitą.

Paprasti dalykai – labai svarbūs

Viskas priklauso nuo smulkmenų, o ne nuo plačių užmojų ir kosminio masto planų. Kartais verčiau užsakyti vakarienę į namus, kai moteriai buvo sunki diena, arba tiesiog paklausti, kaip praėjo vyro diena. Tokios smulkmenos parodo, koks svarbus jums yra jūsų partneris.

Greiti bučinukai pasisveikinant ir atsisveikinant

Prieš išvažiuojant į darbą ir grįžus namo, laimingos poros visada apsikeičia bučiniais. Jie visada atlieka šį mažytį, tačiau svarbų meilės ritualą.

Raskite vienas kitam laiko, kad ir kas bevyktų

Kad ir koks chaotiškas būtų gyvenimas, laimingos poros pirmenybę teikia santykiams. Jie suranda vienas kitam laiko netgi tuo atveju, jeigu tai reiškia pasakyti „ne“ kažkam kitam. Jie žino, kaip tai svarbu.

Erzina, bet nežeidžia

Laimingos poros moka linksmintis ir atsipalaiduoti. Jie erzina vienas kitą, bet tik tam, kad prajuokintų. Tai lengvas humoras, neturintis tikslo įskaudinti, pasityčioti ar pažeminti.

Dažniau sakykite „aš tave myliu“

Laimingos poros gali tai kartoti labai dažnai, bet visada iš visos širdies. Šie žmonės nebijo reikšti savo jausmų, šie žodžiai jiems labai svarbūs.

Kartais būkite spontaniški

Rutina gali sugriauti netgi geriausius santykius. Dėl to sėkmingos poros stebina vienas kitą, išsaugo meilės gyvumą. Tai reiškia ką nors nuveikti bendram labui be prašymų ir raginimų.

Susidraugaukite su vienas kito šeimomis

Nes dabar tai – viena didelė šeima. Jeigu nerandate būdo susidraugauti su vienas kito artimaisiais, santykiai gali pablogėti. Štai kur realiai labai svarbūs kompromisai, bendravimas ir supratimas.

Darykite tai, kas jums ne visada patinka

Viena didžiausių jau seniai kartu gyvenančių porų paslapčių – ne visi jų pomėgiai yra bendri. Poros nariai – ne du identiški klonai. Tačiau kartais jiedu kažką daro kartu, net jeigu vienam iš jų nepatinka kito pomėgis. Kam to reikia? Kad kitas žmogus galėtų pasijausti laimingu.

Palaikykite vienas kito svajones ir tikslus

Žinoma, visa tai reikia bendrai aptarti, kad nesigautų, jog vienas iš jų metė darbą vardan savo svajonės, tačiau dėl to abu liko be pajamų. Svarbiausia čia yra rasti būdų, kaip padėti įgyvendinti savo svajones be negatyvių pasekmių santykiams.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *