Druidų horoskopas – pagrindinės gairės 2024 metams

Pagal Druidų horoskopą kiekvienam žmogui tenka augalas globėjas, kuris nurodo jo charakterio tipą, misiją gyvenime ir kryptį, į kurią reikia nukreipti savo pastangas.

ĄŽUOLAS (kovo 21–balandžio 19 d.)

Žmonės, gimę po Ąžuolo ženklu, pasižymi tvirtu ir nenuilstamu būdu, kai siekia savo tikrųjų tikslų. 2024-aisiais jiems reikia susikoncentruoti į savo asmeninį tobulėjimą, tada jie nesunkiai įveiks visus sunkumus kelyje.

BERŽAS (balandžio 20–gegužės 20 d.)

Gimusieji po Beržo ženklu išsiskiria savo švelnumu ir jautrumu. Naujaisiais metais jiems lemta patirti atgimimą, atrasti grožį menkiausiose gyvenimo smulkmenose ir išmokti mėgautis kiekviena akimirka.

GUOBA (gegužės 21–birželio 20 d.)

Po Guobos ženklu gimę žmonės pasižymi šviesiu protu ir žavesiu. 2024 m. jų laukia puikios naujų žinių kaupimo ir augimo galimybės. Jie galės sparčiai vystytis kaip asmenybės ir pasiekti sėkmę įvairiose gyvenimo srityse.

GLUOSNIS (birželio 21–liepos 22 d.)

Žmonės, gimę po Gluosnio ženklu, yra švelnūs ir jautrūs. Ateinančiais metais jie turėtų išmokti palaikyti taiką ir santarvę santykiuose su aplinkiniais, taip pat pasinaudoti kiekviena galimybe padėti kitiems žmonėms, vertinantiems jų gerumą ir rūpestį.

KLEVAS (liepos 23–rugpjūčio 22 d.)

Žmonės, gimę po Klevo ženklu, demonstruoja energiją ir kūrybiškumą. Naujaisiais metais jie savo veiksmais turės įkūnyti teisingumą ir orumą, o tai lems pokyčius įvairiose jų gyvenimo srityse.

LAZDYNAS (rugpjūčio 23–rugsėjo 22 d.)

Gimusieji po Lazdyno ženklu yra praktiški ir pastabūs. 2024-ieji suteiks jiems stabilumo, nuoseklumo ir pusiausvyros, o tai padės sėkmingai susidoroti su kasdienėmis užduotimis ir kurti tvarią ateitį.

ŠERMUKŠNIS (rugsėjo 23–spalio 22 d.)

Po Šermukšnio ženklu gimę žmonės yra patrauklūs ir žavūs. Ateinančiais metais jiems teks įveikti nemažai sunkumų, pademonstruoti savo unikalius sugebėjimus ir intuiciją bei išmokti tam tikras gyvenimo pamokas.

EGLĖ (spalio 23–lapkričio 21 d.)

Tie, kurie yra susiję su Eglės ženklu, turi stiprią valią ir ryžtą. 2024 m. jiems atsivers naujos galimybės, bet teks lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų aplinkybių ir siekti savo vystymosi.

KIPARISAS (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)

Su Kipariso ženklu siejami žmonės pasižymi nepaprasta energija ir optimizmu. Naujaisiais metais jiems lemta įgyti daugiau laisvės priimant sprendimus ir pajusti vidinę jėgą, kuri padės įgyvendinti svajones ir siekti užsibrėžtų tikslų.

KEDRAS (gruodžio 22–sausio 19 d.)

Gimusieji po Kedro ženklu pasižymi atsakingumu ir stabilumu. Naujaisiais metais jie sugebės įveikti sunkumus kelyje į savo tikslus, parodydami atkaklumą ir ryžtą.

GUDOBELĖ (sausio 20–vasario 18 d.)

Žmonėms, susijusiems su Gudobelės ženklu, būdinga unikali intuicija ir beribis kūrybiškumas. Ateinančiais metais jiems bus suteikta galimybė žengti kūrybiniu keliu, semiantis įkvėpimo iš giliausių savo sielos kampelių.

PUŠIS (vasario 19–kovo 20 d.)

Gimusieji po Pušies ženklu pasižymi gilia išmintimi ir geba lengvai prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių. 2024-aisiais jiems teks įveikti nemažai kliūčių ir stengtis išsaugoti vidinę pusiausvyrą, kai bus plakami gyvenimo bėdų, parodyti savo lankstumą ir išradingumą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *