Du neteisingi būdai rinktis sau vyrą

Gaila, bet ne visi žmonės moka sukurti poras. Apskritai tai yra ganėtinai dažnas reiškinys. Mes juk ir vaikščioti išmokstame ne iš karto. Viskam reikia patirties ir žinių.

Taip ir su santykiais. Daug moterų svajoja apie laimingą santuoką, tačiau galiausiai išsirenka netinkamą vyrą ir šitaip sugriauna visas savo svajones. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visa tai – tik atsitiktinumų virtinė. Atseit, baisaus čia daikto, bet kam taip gali atsitikti. Visko gali būti. Tačiau čia esama ir tam tikrų dėsningumų. Taigi…

Pirmoji priežastis: „susižavima išvaizda ir nežiūrima gilyn“

Dažniausiai tai nutinka jaunystėje, tačiau daugelis tokių klaidų pridaro ir sulaukusios 40-ies. Ne visos moka pasinaudoti patirtimi. Jei nesigavo vieną kartą, tai antrąjį turbūt bus geriau, jei tik viskas bus daroma kitaip. Tačiau kai kas ir toliau daro viską pagal senus, nepasiteisinusius šablonus.

Pavyzdžiui, susipažįstama su vyru. Jis pasakoja apie tai, kad dirba šaunioje įmonėje, vairuoja gerą automobilį ir gauna gerą atlyginimą. Be to, trokšta rimtų santykių. Tai kodėl nesuteikus jam tokios galimybės? Būtent taip pagalvos dauguma naivių merginų.

Tuo visas jų mąstymo procesas ir pasibaigia. Vaizdinys susikurtas, įsimylėjimo procesas paleistas. Jos jau susikūrė galvoje bendro gyvenimo „filmą”.

O realybėje paaiškėja, kad firma iš tiesų šauni, tačiau jis užima anaiptol ne šaunias pareigas. Atlyginimas gal ir neblogas, tačiau automobilis paimtas už kreditą, butą vyriškis nuomojasi, o dalis pajamų tenka alimentams. Ir lieka vargani centai. Štai ir gaunasi, kad greta jūsų atsirado visiškai kitas žmogus.

Ir visa tai – pusė bėdos. Paskui paaiškėja, kad jie neturi tarpusavyje absoliučiai nieko bendro. Visi interesai skirtingi. Tačiau santykių procesas jau vyksta, o suvokimas atėjo per vėlai. Kodėl? Todėl, kad moteris vadovavosi įsimylėjimu. Per greitai patikėjo, neleidusi smegenims apdoroti informacijos ir išsiaiškinti smulkmenų.

Kokia gali būti išvada? Nereikia skubėti. Negalima vadovautis vien tik simpatija. Santykiai grindžiami visiškai kitais dalykais.

Antroji priežastis: „su ja jis buvo blogas, o aš jį perauklėsiu“

Jei pirmuoju atveju bėdos priežastimi tapo naivumas ir nepatyrimas, tai šiuo atveju kalba eina apie absoliutų kvailumą. Nežinau, kas įteigė moterims mintį, kad jos gali „suremontuoti” net patį beviltiškiausią vyrą. Tačiau tokia mintis – absoliuti nesąmonė. Nieko ji nesuremontuos ir neperauklės.

Pavyzdžiui, vyras gyveno sau praeituose santykiuose pasišvilpaudamas, šlaistėsi nežinia kur ir su kuo, chamiškai elgėsi su buvusia. Ir mūsų herojė apie tai puikiausiai žinojo. Bet jos tai nė kiek nesutrikdė. Baisaus čia daikto. Turbūt jo pirma žmona buvo silpna ir neįdomi.

Pačioje pradžioje viskas vyksta labai sklandžiai ir gražiai, o kuo viskas baigiasi? Akivaizdu, kad visiška katastrofa. Juk ji nepasieks to, ko tikėjosi. Staiga paaiškėja, kad ji irgi netobula tam vyriškiui. Ir esmė visai ne moteryse, o jo paties noruose ar nenoruose.

Jis gyvena amoralų gyvenimą ir jam tai patinka. Nesvarbu, kas yra šalia jo. Net jei tai gražiausia ir geriausia moteris pasaulyje, jam tai neturi jokios reikšmės.

Ir dėl visų problemų bus kaltas ne jis, kaip daugelis moterų klaidingai pamanys. Atseit, koks niekšas, mezgė pažintis „kairėje”. Kaip jam ne gėda! Bet juk jis toks buvo visada! Kodėl jis staiga turėjo nuspręsti pasikeisti, jei visa jo esybė reikalauja visai ko kito? Su ta moterėle jam buvo paprasčiausiai patogu.

Kokią išvadą galima padaryti šioje situacijoje?

Svarbu labai atsargiai ir kruopščiai rinktis. Jei kažkas iš anksto jums netinka partneryje, nepuoselėkite vilčių, kad jis pasikeis, būdamas su jumis. Jūs imate žmogų sau į porą su visu tuo gėriu ir blogiu, kurį jis jau turi savyje. Kažką išties galima pakoreguoti, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis pats to norės.

Pokyčių tikimybė – 50:50. Ir ne jūs visa tai turite įtakoti. Ir jeigu jums tai tinka, jei sutinkate su jo problemomis, tai nereikalaukite pokyčių.

Visas santykių grožis slypi tame, kad jūs neaukojate ir neišduodate savęs dėl kažkieno užgaidų. Tegul jo problemos lieka jam pačiam. O jūs pasirūpinkite savomis. Šitaip gyvenimas taps milijoną kartų paprastesnis. Neužsikraukite sau naštos, kurios nepajėgsite panešti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *