Emociškai intelektualiausi Zodiako ženklai – nuo nepaprastai supratingų iki itin sąmoningų

Jie geriau nei bet kas kitas supras, kaip jaučiatės.

Kai kurie žmonės gali iš karto pasakyti, ką jaučiate. Nesvarbu, ar jie pastebi jūsų veido išraišką, ar nuotaikos pokyčius, ar visada žino, ką pasakyti, jie puikiai suvokia tiek savo, tiek kitų emocijas.

Galbūt jie tiesiog geriau nei dauguma pažįsta save, o gal juos sieja bendras horoskopas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kas, astrologų teigimu, yra emociškai protingiausi Zodiako ženklai – nuo nepaprastai supratingų iki itin sąmoningų.

6 Žuvys

„Žuvų emocinis supratimas yra beveik psichinis”, – sako „Nomadrs” astrologė Raquel Rodriguez.

Būdami vandens ženklai, jie yra gana intuityvūs ir gali lengvai suprasti, kas vyksta po paviršiumi.

Nors gali atrodyti, kad svajojančios Žuvys yra atitrūkusios nuo realybės, iš tikrųjų šios žuvys labai gerai jaučia žmonių jausmus ir dažnai numato kitų žmonių poreikius dar prieš jiems pasireiškiant.

Jos taip pat mėgsta išklausyti kitus ir palaikyti juos emocinės sumaišties metu.

5 Vėžys

Gerai žinoma, kad Vėžiai giliai jaučia savo pačių emocijas, tačiau tai taip pat leidžia jiems suprasti, ką išgyvena kiti.

Šie vandens ženklai yra natūralūs empatai ir gyvena tam, kad globotų artimus žmones, todėl nenuostabu, kad jie yra vieni iš emociškai intelektualiausių Zodiako narių.

„Jie beveik instinktyviai supranta, kaip jaučiasi kiti ir kaip jų veiksmai veikia aplinkinius”, – sako Tara Bennet, „Mediumchat” astrologė ir dvasinė trenerė, ir tęsia, kad jie puikiai žino, kaip bendrauti su kitais ir užmegzti tvirtus, ilgalaikius ryšius.

4 Mergelės

Dėl savo perfekcionizmo ir kartais smulkmeniško būdo Mergelės ne visada pirmosios sulaukia pripažinimo dėl savo emocinio intelekto. Tačiau Rodriguezas pabrėžia, kad iš tikrųjų jos pasižymi praktine empatija.

„Galbūt jos nėra pačios išraiškingiausios, bet savo supratimą ir rūpestį rodo tarnyste”, – sako ji.

Be to, jų savimonės lygis nepanašus į jokį kitą ženklą. Jie žino, ko jiems reikia, ir Bennet sako, kad tai lemia jų žinias ir supratimą apie kitus žmones.

3 Skorpionas

Reikia tikėtis, kad visi trys vandens ženklai yra vieni iš emociškai intelektualiausių žmonių. Ne išimtis ir Skorpionas, pasižymintis neprilygstamu pastabumu kitiems.

Dėl savo sudėtingos prigimties jie gali įžvelgti subtilias aplinkinių mintis ir jausmus.

Bennet sako, kad jų gebėjimui skaityti kitus, net kai tikrieji ketinimai yra giliai paslėpti, nėra lygių.

Tačiau būkite atsargūs, nes Skorpionai gali pasinaudoti šia informacija ir manipuliuoti situacijomis savo naudai, jei jaučiasi įžeisti ar įsižeidę.

2 Svarstyklės

Svarstyklės pasižymi neprilygstamu gebėjimu skaityti kambarį, todėl jos gali lengvai sušvelninti bet kokią emociškai įtemptą situaciją.

Tačiau tai kur kas daugiau nei būti tarpininku, nes šie oro ženklai puikiai supranta žmogaus emocijas ir visą gyvenimą siekia pusiausvyros ir teisingumo.

Bennet priduria, kad jie yra logiški ir prieš imdamiesi veiksmų kruopščiai pasveria kiekvienos situacijos privalumus ir trūkumus.

Darydami sau pauzę jie gali suplanuoti savo reakciją, ir čia atsiskleidžia jų emocinis intelektas.

1 Šaulys

Nors Šauliai garsėja laisva dvasia ir nuotykių energija, jie taip pat yra atviri, protingi ir labai optimistiški. Būtent dėl šių savybių jie yra emociškai intelektualiausias Zodiako ženklas.

„Jų pozityvumas dažnai pasitarnauja kaip atviro dialogo ir emocinio ryšio katalizatorius”, – sako J. Rodriguez, kuri priduria, kad jie turi unikalų gebėjimą orientuotis sudėtinguose emociniuose peizažuose savyje ir su kitais.

Dėl unikalaus empatijos ir išminties derinio nenuostabu, kad šie ugnies ženklai taip gerai susitvarko su emocijomis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *