Energija poroje

Beieškant energijos, jums nereikia išradinėti dviračio. Pakanka suprasti, kad viskas tarpusavyje susiję. Viskas veikia ir pripildo energijos tik per tarpusavio sąveiką.

Daugelis moterų kenčia nuo ištuštėjimo ir nesibaigiančio savęs ieškojimo. Viskas dėl to, kad trūksta gyvybinės energijos.

Stebėtina, bet juk pačios moterys yra didžiulio energijos šaltinio savininkės, tačiau negali to šaltinio įjungti…

Įjungti pačios…

Šis galingas energijos srautas pradeda veikti per meilę priešingai lyčiai. Sąveikaudama su vyru, moteris sugeneruoja tiek daug energijos, kad jos su kaupu užtenka abiem.

Vyrai tokio vidinio energijos šaltinio neturi, bet užtat jie pajėgūs jį įjungti. O juk energijos reikia ir jiems, kaip ir moterims, nes be jos jie irgi jaučiasi nepilnaverčiai. Atsiduodami moteriai, jie įjungia jos vidinį variklį, kuris pradeda gaminti reikiamą energiją.

Sąveikaudama su mylimu vyru, moteris generuoja energiją, užpildo save ir pripildo vyrą. Ji pasijaučia pilnavertė ir laiminga dėk vyriškų poelgių, švelnumo, gerumo. O laimėje jaučia savo jėgą ir sveikatą.

O vyras jaučiasi pilnavertis, kai daro moterį laimingą ir semiasi iš jos jėgų įkvėpimui ir žengimui į priekį.

Viskas jau seniai gamtos subalansuota ir paskirstyta. Jeigu norite, kad jūsų gyvenimas būtų pilnavertis – sąveikaukite vienas su kitu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *