Galima pasakyti…

Galima labai daug kalbėti apie kitus, būti nepatenkintais, įžeistais ir piktais. O galima iš pradžių pažvelgti į save…

Galima pasakyti, kad kitas žmogus neduoda jums to, ko mes norime. Tačiau galima pastebėti, kad mes patys neinformuojame žmogaus apie savo poreikius.

Galima pasakyti, kad partneris nepakankamai jus gerbia. Tačiau galima pastebėti, kad mes patys savęs negerbiame ir demonstruojame tai kitiems.

Galima pasakyti, kad jūsų partneris kvailas. Tačiau galima pastebėti, kad patys nemokame jam paaiškinti, ko norime arba laukiame, kad jis pats kaip ekstrasensas viską atspėtų.

Galima pasakyti, kad partneris nepakankamai dirba su savimi, nesivysto kaip asmenybė. Tačiau galime pastebėti, kad patys bėgame pernelyg greitai ir pradedame niekinti žmogų, kuris bėga lėčiau.

Galima pasakyti, kad partneris daro gyvenime ne tai, ką reikia daryti. Tačiau galime pastebėti savo nekantrumą ir nepakantumą kito žmogaus ir jo gyvenimo kelio adresu.

Galima pavadinti partnerį bailiu. Tačiau galime pastebėti, jog jo baimė mums patiems kelia baimę.

Galima apkaltinti partnerį, kad jis nesupranta elementariausių mums svarbių dalykų. Tačiau galime pastebėti, kad mes patys neinformuojame jo apie tai, kas mums svarbu.

Galima išsiskirti ir atstumti žmogų bet kuriuo momentu. Tačiau galime pastebėti, kurioje vietoje mums nepakanka resursų, kad pajėgtume kažką keisti.

Galima daug visko matyti kitame žmoguje, tačiau tai pasikeis tik tada, kai mes patys savo viduje imame kažką keisti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *