Grėsmės jūsų santykiams

Kalba eis apie tuos dalykus, kurie iš pradžių atrodo visai nekalti, tačiau laikui bėgant gali visiškai sugriauti santykius.

Pastoviai sėdite namie. Kai ilgą laiką būnate dviese, gali ateiti momentas, kai daugiau nebesinorės kur nors drauge nueiti. Bus paprasčiau tiesiog sėdėti namuose priešais televizorių. Tačiau laikui bėgant, šita rutina negatyviai atsilieps santykiams. Dėl to organizuokite kokius nors žygius ir tik jums įdomius susitikimus, kartu pakeliaukite bent retkarčiais – šitaip išsaugosite trauką vienas kitam.

Viską paleidžiate savieigai. Jeigu laikotės pozicijos “Viskas savaime susitvarkys ir susigulės”, toks principas gali labai negatyviai atsiliepti santykiams. Su santykiais reikia dirbti, reikia dėti pastangas, aptarinėti ir spręsti jūsų porai iškylančias problemas. O jeigu viską paleisite savieigai, vėliau galite nespėti atsipeikėti, kai iš pradžių santykiai susvyruos, o paskui išvis subyrės.

Aptingote lovoje. Laikui bėgant aistra šiek tiek atslūgsta ir jūs, teisindamiesi nuovargiu, prasta nuotaika ar banaliu tingėjimu pradedate vengti sekso. Labai prastas signalas santykiams. Pasistenkite nepamiršti vienas kito, išbandykite kažką naujo, paįvairinkite seksualinį gyvenimą, karts nuo karto surenkite sau “audringų aistrų ir meilės naktį”.

Nešvenčiate svarbių datų. Net jeigu niekada to nedarėte anksčiau ir laikote tai niekais, tuščiu pinigų švaistymu, visgi verta pabandyti atžymėti tas mažytes jūsų šventes. Tai sustiprins ryšį tarp jūsų ir ženkliai pagerins santykius. Patys pamatysite, kaip jums tai patiks.

Atskirai miegate. Bendras miegas labai suartina ir harmonizuoja santykius. Prisideda daugiau pasitikėjimo ir meilės vienas kitam. Patys prisiminkite, kaip buvo gera drauge pabusti, o per išeigines ilgiau pasivolioti lovoje ir pasimėgauti mylimo žmogaus glėbiu. Miegas atskirai atitolina. Iškart to nepastebėsite, tačiau kuo ilgiau miegate atskirai, tuo greičiau ir pastebimiau didės iš pradžių fizinė, o paskui ir dvasinė bei emocinė distancija. Ir judu pajėgūs šito išvengti.

Nesakote vienas kitam, ką galvojate iš tikrųjų. Visada prisiminkite, kad artimas žmogus – ne telepatas, jis jūsų minčių neskaito. Ir jūs negalite tikėtis, jog jis supras visas užuominas. Dėl to, jei turite ką pasakyti, jeigu jums kažkas nepatinka santykiuose, pasakykite vienas kitam atvirai ir aiškiai, užuot aptarinėję problemas su draugais ar giminaičiais partneriui už nugaros.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *