Gyvenimas myli tuos, kurie veikia

Mes turime pastoviai būti kuo nors užsiėmę. Gyvenimas myli tuos, kurie visada kažką veikia ir kurie pasikliauna savimi. Ir būtinai padovanos jums naujų idėjų, energijos, intuicijos.

Tapkite savo gyvenimo lyderiu. Galima išmokti valdyti firmą, bet žymiai svarbiau išmokti valdyti savo gyvenimą. Mūsuose tai pagrindinė bėda – niekas nenori prisiimti atsakomybės už save ir savo gyvenimą. Visi kaltina sistemą, atmosferą, situaciją, beviltiškas aplinkybes. Visa tai – išsisukinėjimas nuo atsakomybės.

Jeigu žmogus turi savyje savirealizacijos energijos ir pasirengęs kovoti už savo gyvenimą, jis pradeda keisti atmosferą aplink save. Šiandien aplink mus netvyro ateities kvapas tik dėl to, kad patys ta ateitimi netikime.

Tie, kurie moka keisti savo gyvenimą, rizikuoti, apskaičiuoti rizikas, kurie net didžiausioje bėdoje nekeikia visko ir visų aplinkui, o imasi veikti patys – tie pasmerkti sėkmei.

Lošti savo lošimą baisu, kartais – skausminga ir labai sunku. Tačiau tai fantastiška patirtis.

Kad pakiltume skrydžiui, reikalinga beprotiška svajonė, grandiozinė svajonė – tai toks daiktas, dėl kurios galite pamiršti viską aplinkui, nes paprasčiausiai nebėra kada apie tai galvoti. Ji prilimpa prie jūsų, jūs ją sapnuojate, galvojate apie ją pabudę ryte, gerdami kavą ar vonioje. Ir netgi bendraudami su draugais, kilnodami bokalus, suprantate, kad galvojate vien apie ją – savo svajonę.

Rytietiškas žodis „Karma”, išvertus iš sanskrito reiškia „veiksmą”. Niekada neatidėliokite nieko ateičiai. Veikite, puoškite savo gyvenimą, darykite jį laimingu. Gyvenkite džiaugdamiesi ir darydami pasaulį aplink save geresniu. Gyvenimas mėgsta tuos, kurie veikia ir pasikliauna savimi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *